kino

"Listy do M. 5". Paweł Burczyk pochwalił się córką. Lata walczył o jej zdrowie! Wiktoria Burczyk ma zaburzenia ze spektrum autyzmu

Paweł Burczyk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, którego widzowie kojarzą z wielu mniejszych ról. Często określa się go królem drugiego planu. Teraz, z okazji premiery "Listów do M. 5", Paweł Burczyk pochwalił się swoją córką. Od lat walczy o jej zdrowie. Wiktoria Burczyk ma zaburzenia ze spektrum autyzmu.

06.11.2022Listy do M. 5

"Pokolenie Ikea". Bartosz Gelner i Michalina Olszańska w adaptacji bestellerowej książki! Będzie hit na miarę "365 dni"?

"Pokolenie Ikea", którego reżyserem jest Dawid Gral, to adaptacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule. Dla głównego bohatera przygodny seks, fantazje erotyczne i szybkie romanse to punkt wyjścia do opowieści o realiach, w jakich żyją współcześnie młodzi. W rolach głównych Bartosz Gelner i Michalina Olszańska. Film trafi do kin 10 marca 2023 roku.

02.11.2022Pokolenie Ikea

"Na zachodzie bez zmian". Ekranizacja słynnej powieści będzie nowym hitem Netflixa? Tak wygląda oficjalny teaser produkcji. Kiedy premiera?

"Na zachodzie bez zmian" to film opowiadający o losach młodego niemieckiego żołnierza na froncie zachodnim podczas I wojny światowej. Produkcja ta jest kolejną filmową adaptacją słynnej na całym świecie powieści o tym samym tytule. Niedawno Netflix opublikował oficjalny teaser filmu. Premiera produkcji na platformie zbliża się wielkimi krokami!

19.10.2022Na zachodzie bez zmian

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×