„Klan”. Anna Powierza na starych zdjęciach. Tak się zmieniała serialowa Czesia! Gwiazda telenoweli dorastała na oczach widzów

Anna Powierza to dla wielu Czesia Kot-Kurzawska z kultowego już dziś serialu „Klan”. Jako aktorka debiutowała w latach 90., od tego momentu pozostając nieustannie aktywną zawodowo. Można śmiało rzec, że wręcz dorastała na oczach widzów! Zobacz, jak się zmieniała na przestrzeni lat Anna Powierza. Serialowa Czesia niegdyś gościła na okładce CKM i Playboy'a! W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia.

Multimedia

Anna Powierza kiedyś i dziś. Tak się zmieniała serialowa Czesia!

Anna Powierza to urodzona 18 grudnia 1978 r. w Warszawie polska aktorka. Jest absolwentką Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie, gdzie studiowała na wydziale filozofii i historii sztuki. Aktorski debiut zaliczyła w 1994 r. grając epizodyczną rólkę w filmie „Panna z mokrą głową" i serialu o tym samym tytule.

Danuta Martyniuk schudła prawie 20 kilogramów, aby zamknąć usta hejterom. Tak wygląda jej dieta!Zobacz więcej

Anna Powierza - kariera

Anna Powierza od chwili debiutu pojawiała się w kolejnych produkcjach. W latach 1994-1995 występowała w serialu TVP „Spółka rodzinna”, ale to inna produkcja przyniosła jej ogromną rozpoznawalność. Mowa o kultowym dziś serialu „Klan”, w którym pojawia się od 1999 r. Gdy dołączyła do obsady, miała zaledwie 21 lat! Rolą Czesławy Kot-Kurzawskiej zaskarbiła sobie sympatię widzów. Zagrała również rolę uczennicy w Marka Koterskiego „Dzień świra”.

Anna Powierza ma na koncie również okładki męskich pism, takich jak „CKM” i „Playboy”, co przypomniała na swoim Instagramie. Z kolei w 2008 r. uczestniczyła w pierwszej edycji programu „Gwiezdny Cyrk”, zajmując 2. miejsce w finale.

Anna Powierza na starych zdjęciach. Zobacz, jak się zmieniała!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • MAREK KALITA (gość)

  PIOTR SIWKIEWICZ

  14.12.2022 23:26
 • MICHAL ZEBOROWSKI (gość)

  PAWEL DELAG

  14.12.2022 23:22
 • Jan (gość)

  Jaka ona tam piękna? Nie bardzo urodziwa a figurna też nie za bardzo!

  03.10.2022 17:33
 • Kolo (gość)

  No super kobietka ,tylko pozazdrościć takiej urody 👍👍🥰

  03.10.2022 11:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×