"Klan" stracił wielu wspaniałych aktorów. Zygmunt Kęstowicz, Kazimiera Utrata, Agnieszka Kotulanka. Z kim jeszcze musieliśmy się pożegnać?

"Klan" to serial znany przez niemal wszystkich Polaków. Losy bohaterów tej kultowej telenoweli śledzimy od 1997 roku. Produkcja TVP doczekała się już ponad 4000 odcinków. W tym czasie poznaliśmy wiele postaci. Części aktorów, którzy się w nie wcielali, już z nami nie ma. W galerii przypominamy, z którymi artystami musieliśmy się pożegnać.

Multimedia

"Klan" to produkcja, o której wie każdy polski widz. Nie ma chyba osoby, która nigdy nie nuciłaby utworu "Życie jest nowelą". Przez lata słyszeliśmy go w czołówce serialu. Rodzinę Lubiczów znamy od 1997 roku. To wtedy zobaczyliśmy pierwszy odcinek tej historii. Serial jest regularnie emitowany dokładnie od 22 września. Od tamtego czasu dalej poznajemy kolejne wątki i postaci wielopokoleniowej rodziny. Przez tysiące odcinków przewijali się różni bohaterowie. Wielu z nich to postacie, które na dobre zagościły w kulturze masowej. Niektórych artystów z obsady niestety już z nami nie ma.

Widzowie masakrują nową czołówkę! Trojanowska broni zmian: "Ważne, że Rysio Rynkowski też śpiewa"Zobacz więcej

”Klan". Aktorzy, którzy odeszli

W 2020 roku pożegnaliśmy Andrzeja Strzeleckiego. Jego postać, czyli Tadeusz Koziełło, to jeden z najbardziej lubianych bohaterów „Klanu”. Przez lata on i jego serialowa żona doprowadzali nas do śmiechu. Uroczy lekarz wszystkim kojarzył się z eleganckimi muszkami oraz słabością do herbaty i golfa. Z charyzmatycznym ginekologiem widzowie serialu musieli się rozstać po śmierci odtwórcy tej roli. Strzelecki zmarł po długiej walce z nieoperacyjnym nowotworem płuc.

Przed odejściem Andrzeja Strzeleckiego widzowie musieli pożegnać również Agnieszkę Kotulankę oraz innych aktorów z obsady "Klanu". Znajdziesz ich w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Oglądacz (gość)

  Senior i seniorka rodu, jej brat....

  26.09.2021 11:10
 • trelemorrele (gość)

  a Pankracy? Nzwetzdjęcia nie umiecie dodać, wstyd!

  23.09.2021 19:24
 • Elb (gość)

  Za to w tym kultowym serialu pojawił się Jakimowicz gwiazdsjuz jutro będziemy mogli zobaczyć o to dopiero będzie kultowa rola w wykonaniu tego pana wprost na oskara

  23.09.2021 19:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×