klan

„Klan”. Magdalena Wójcik kiedyś i dziś. Tak się zmieniała jedna z najpiękniejszych polskich aktorek! „Ogromną frajdę sprawia mi rozśmieszanie ludzi”. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia

Magdalena Wójcik należy do grona najpiękniejszych polskich aktorek. Znana fanom przede wszystkim z roli Beaty Boreckiej-Rafalskiej z „Klanu” ma na koncie dziesiątki kreacji filmowych i teatralnych. Zobacz, jak wyglądała na różnych etapach kariery ta urodziwa aktorka, która nie ma szczęścia do udanych związków. Nie straciła jednak poczucia humoru, którym stara się zarażać widzów. - Ogromną frajdę sprawia mi rozśmieszanie ludzi - podkreśla.

04.12.2022Klan

„Klan”. Aldona Orman na starych zdjęciach. Tak się zmieniała piękność z kultowej telenoweli! Przeżyła śmierć kliniczną, wcześnie straciła mamę i poznała gorzki smak miłości. Los jej nie oszczędzał!

Aldonę Orman kojarzą fani polskich seriali - występowała m.in. w takich produkcjach jak „Klan”, „Barwy szczęścia” czy „Na dobre i na złe”. Niestety, talent i uroda nie uchroniły jej przed bolesnymi ciosami, jakie zadał jej los. Jako młoda kobieta pożegnała matkę, zna smak miłosnego rozczarowania i przeżyła śmierć kliniczną. Nigdy jednak nie straciła pogody ducha. Zobacz, jak zmieniała się piękna aktorka na przestrzeni lat. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

03.12.2022Klan

„Klan”. Tak dziś wygląda posiadłość rodu Lubiczów! Wiadomo, gdzie można zobaczyć najsłynniejszy serialowy dom w Polsce

„Klan” jest jednym z najdłużej nadawanych polskich seriali w historii telewizji. Miliony telewidzów przez lata śledziło perypetie rodziny Lubiczów, mieszkających w swoim charakterystycznym domu. Przypominamy, jak wyglądał jedna z najsłynniejszych posiadłości w "Klanie". Ponadto okazuje się, że budynek istnieje naprawdę i można go zobaczyć na własne oczy!

30.11.2022Klan

„Klan”. Anna Powierza kiedyś i dziś. Serialowa Czesia dorastała na oczach widzów! Zobacz, jak się zmieniała gwiazda telenoweli

Anna Powierza za sprawą serialu „Klan” zyskała sporą popularność i rozpoznawalność. Dla wielu to wciąż Czesia Kot-Kurzawska! Aktorka, która debiutowała w latach 90. dojrzewała na oczach widzów, przeobrażając się z młodej dziewczyny w dorosłą kobietę. Kiedyś kusiła z okładek męskich pism, takich jak CKM i Playboy! Zobacz, jak się zmieniała Anna Powierza. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

30.11.2022Klan

„Klan”. Dorota Lubicz bez habitu wygląda zgoła inaczej! Poznajcie prawdziwe oblicze Agnieszki Wosińskiej. Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Agnieszka Wosińska to dla wielu nikt inny, jak Dorota Lubicz z kultowej dziś telenoweli „Klan”. Jej dorobek filmowy to jednak znacznie więcej, niż postać zakonnicy! Grała m.in. w serialu „Diagnoza”, „Moje córki krowy”, „Belfer 2” czy „Zabawa, zabawa”. Oglądać ją można także w serialu „Papiery na szczęście”. Jak wygląda Agnieszka Wosińska dziś, która w wyobraźni większości widzów zawsze ma na sobie szary habit?

13.11.2022Klan

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×