"Koniec świata czyli kogel mogel 4". Anna Mucha wystawiła na WOŚP zdjęcie z planu. Instagram dwa razy je usunął!

Anna Mucha każdego roku aktywnie angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku gwiazda przekazała na aukcję zdjęcie, które nie spodobało się algorytmom Instagrama. Serwis dwukrotnie je usunął! Aktorka nie poddała się i przechytrzyła algorytm.

Multimedia

Instagram usunął zdjęcie Anny Muchy które przekazała dla WOŚP

Algorytmy Instagrama rządzą się surowymi prawami. Aplikacja nie przepuszcza bardzo wielu zdjęć, usuwając je z profilu użytkownika i stosując szereg kar, mających wymusić właściwe zachowania w przestrzeni serwisu. Doświadczyła tego między innymi Anna Mucha, która opublikowała na swoim profilu kadr z filmu "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4".

Nowy "Kogel Mogel" podbija kina! Hejterzy zarzekali się, że nie obejrzą, a jest hit!Zobacz więcej

Przepychanka z serwisem

Serwis uznał kadr za niespełniający standardów społeczności Instagrama - niewykluczone, że z powodu licznych zgłoszeń od osób niespecjalnie lubiących aktorkę, co sugeruje sama zainteresowana. Mimo to, gwiazda nie poddała się i ponownie je wrzuciła. Sytuacja się powtórzyła, więc aktorka zdecydowała się przechytrzyć algorytmy. Ozdobiła więc zdjęcie... wielkim, charakterystycznym serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

uwaga! możesz mieć TO zdjęcie u siebie! Możesz mieć najgorętszy obrazek z Instagrama! Coś, czego nawet amerykańskie serwery nie udźwignęły ! bezpruderyjne! nagabujące, wwiercające się w umysły niewinnych, namawiające i świadczące o aktywności seksualnej bohaterki - zdjęcie do wylicytowania !

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • miłygość (gość)

  Jakaś mucha, co to za aktoreczka? Talent, chyba NIE !!! Znana, że kiedyś bzykała się z cieniasem Wojewodzkim. Oprócz golizny te starzejące się pseudo aktoreczki - celebrytki nie mają NIC do zaoferowania.

  31.01.2022 15:39
 • miłygość (gość)

  Jakaś mucha, co to za aktoreczka? Talent, chyba NIE !!! Znana, że kiedyś bzykała się z cieniasem Wojewodzkim. Oprócz golizny te starzejące się pseudo aktoreczki - celebrytki nie mają NIC do zaoferowania.

  31.01.2022 15:38
 • miłygość (gość)

  Jakaś mucha, co to za aktoreczka? Talent, chyba NIE !!! Znana, że kiedyś bzykała się z cieniasem Wojewodzkim. Oprócz golizny te starzejące się pseudo aktoreczki - celebrytki nie mają NIC do zaoferowania

  31.01.2022 15:38
 • Stan (gość)

  Co złego w tym zdjęciu

  31.01.2022 15:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×