Krime story. Love story

„Krime story. Love story”. Wiktoria Gąsiewska kiedyś i dziś. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Zobacz, jak się zmieniała

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek młodego pokolenia, która przykuwa uwagę fotoreporterów. Dziewczyna debiutowała jako dziecko i szybko poznano się na jej talencie. Od tego czasu jest nieustannie zajęta, a widzowie obserwowali, jak powoli staje się kobietą. Dziś jest jedną z najseksowniejszych polskich aktorek! Sprawdźcie, jak zmieniała się Wiktoria Gąsiewska!

13.11.2022Krime story. Love story

Serialowe i filmowe koszmary, które biły rekordy oglądalności. "365 dni", "Lucyfer", "Jak pokochałam gangstera" i inne hity!

Słabe filmy i seriale - takich produkcji jest mnóstwo! Chociaż nie znajdą się dwie takie same opinie na temat jednego serialu czy filmu, to jednak są produkcje, które naprawdę mają więcej słabych stron. Są również takie tytuły, które mimo kiepskich opinii i tak były oglądane przez tabuny widzów. Które propozycje na seans, których nie radzilibyśmy wam włączać, to największe hity? Zobacz naszą galerię!

09.09.2022Ranking

Filmy gangsterskie to nie tylko "Krime Story. Love Story". Zobacz nasz wielki przegląd! Te produkcje odkryją przed tobą gangsterski świat

"Krime Story. Love Story" ostatnio króluje na Netflixie. Polski film opowiadający historię z gangsterami na pierwszym planie przyciąga wielu widzów. Jeżeli czujesz niedosyt po obejrzeniu tej produkcji lub chcesz zobaczyć coś w podobnym klimacie, to nasze zestawienie jest właśnie dla ciebie. Koniecznie zobacz naszą galerię, bo filmy gangsterskie to nie tylko "Krime Story. Love Story".

20.05.2022Krime Story. Love Story

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×