"Królowe życia". Adrianna Eisenbach najbardziej wytatuowaną Polką. "Królowa" nie ma sobie równych! Jej pasja i determinacja zostały docenione

Adriana Eisenbach za sprawą programu "Królowe życia" zyskała sporą rozpoznawalność. Gwiazda hitu TTV słynie również z mocno wytatuowanego ciała, co, jak podkreślała, jest spełnieniem jej marzeń. Jej pasja i determinacja zostały zauważone i docenione - okazuje się, że Adrianna pobiła rekord!

Multimedia

Adrianna Eisenbach jest najbardziej wytatuowaną Polką na świecie

Znana z 7. sezonu programu "Królowe życia" Adrianna Eisenbach lubi tatuaże. Kobieta przez większość życia była "czysta" - jej skóry nie zdobiły żadne rysunki wykonane tuszem. To jednak uległo diametralnej zmianie, gdy bohaterka 7. edycji hitu TTV rozstała się z ówczesnym partnerem i zaczęła realizować swoje marzenia. Jednym z nich było właśnie pokrycie całego ciała tatuażami.

Ma fioła na punkcie psów. Co jeszcze wiemy o nowej "królowej"?Zobacz więcej

Adrianna Eisenbach z "Królowych życia" najbardziej wytatuowaną Polką

Eisenbach skutecznie podsycała zainteresowanie mediów jej tatuażami, co jakiś czas uchylając rąbka tajemnicy na temat stopnia wytatuowania ciała. Zarówno fani, jak i hejterzy bohaterki programu "Królowe życia" zgadywali, w jakim stopniu jest pokryta ozdobami wykonanymi za pomocą igły i tuszu. Ostrożne szacunki mediów i samej Adrianny stawiały tezę, że jej ciało jest pokryte w 95 proc. tatuażami.

Okazuje się, że to był wynik zaniżony. Na swoim profilu na Instagramie Adrianna podzieliła się z fanami informacją o pobitym przez nią rekordzie. Wyliczono, że jej ciało jest pokryte w 96,05 proc. tatuażami, co czyni Adriannę najbardziej wytatuowaną Polką. Sama zainteresowana do sprawy odniosła się na swoim profilu na Instagramie (pisownia oryginalna):

Pytania są ciągle zadawane czy tatuować się nareszcie przestanę, ale powiem że chcę jeszcze trochę coś pokombinować, może nie całą twarz wytatuować, ale jeszcze coś zrobimy jak dobry projekt wymyślimy. Brakuje mi tatuaży na froncie mojej twarzy i to co jest pod włosami i troszeczkę za uszami. Podstopie mogę jeszcze dokończyć wtedy byłabym kompletna dla niektórych może piękna, dla innych szpetna. Ja osobiście czuję się z tym wspaniale i nie żałuję wcale mieć tyle pięknych tatuaży nawet i na mojej twarzy - napisała w poście.

Julia von Stein to "Królowa życia" i śmierci! Szczerze nam wyznała: "Inni mieli wakacje, a ja pracowałam i traktowali mnie jak śmiecia"Zobacz więcej

Gwiazda hitu TTV przyznała również, że rekordu nie osiągnęła bez bólu - część obszarów, które tatuowała, takie jak wnętrze dłoni, stopy, , uda, brzuch i okolice intymne są bardzo bolesnymi obszarami. Przyznała również, że w przypadku tatuaży w okolicach intymnych krępujące również był sam fakt lokalizacji tatuażu. Jednak to dłonie wspomina jako najboleśniejszy obszar, który wytatuowała. Na szczęście tatuator wykonał go porządnie, wbijając tusz w głębsze partie skóry za pierwszym razem, co uchroniło "królową" przed poprawkami.

Teraz mam ten rekord i jestem taka zachwycona i dumna z siebie że to wszystko w tak krótkim czasie wytrzymałam i kasę na to miałam - podsumowała Adrianna.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • %%%%%% (gość)

    Tyle tzw tatuaży to można sobie narysować na kartce . Nie piszę źle ale wiem co mówię i piszę. 😠 poza tym większość oglądaczy . Ma niski poziom a nawet bardzo niski poziom oglądalności i na tym zakończę udział dyskusji tzw mówiąc i pisząc złośliwie. To tyle i do zobaczenia Państwo wkrótce. 😡🤭🤭🤭

    18.02.2022 13:08
  • 🍫🖍 (gość)

    Pytanie gdzie ostatni odcinek z udziałem fotoreporterów , tzw bez tzw ubrania ?. 🤨 Nic nie przegapiłem ale chyba za szybko idą i lecą odcinki te chociażby niektóre Wiec lepiej radio póki co na razie !!!! 😉🤩

    18.02.2022 13:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×