królowe życia bohaterki

„Królowe życia”. Tak wyglądała Dagmara Kaźmierska 20 lat temu. Jej paznokcie wywołały nie lada dyskusję! „Uratowały życie Conanowi jak był malutki”

Jedną z najsłynniejszych bohaterek hitu TTV „Królowe życia” jest Dagmara Kaźmierska. Zyskaną popularność sumiennie podtrzymuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedno z jej zdjęć, które opublikowała, wywołało nie lada poruszenie! Co ciekawe - nie tylko dlatego, że ma ono przeszło 20 lat. Wszystko za sprawą jej paznokci, z którymi wiąże się ciekawa dyskusja!

03.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Ile lat ma Dagmara Kaźmierska, Iza Macudzińska, Sylwia Peretti, Laluna Unique, Anna Renusz i pozostali? Wiek uczestniczek programu TTV nie jest już tajemnicą!

„Królowe życia” to program, który dał polskiemu show-biznesowi całą plejadę barwnych osobowości. Uczestniczki zawieszonego obecnie programu TTV błyskawicznie podbiły serca widzów za sprawą swoich charakterów i przeżywanych przed kamerą perypetii. Łudził się jednak ten, kto sądził, że bohaterki programu są wylewne na wszystkie tematy. Bo choć wydawać się mogło, że nie mają przed nimi tajemnic, prawda jest zgoła odmienna! Długo nie chciały zdradzić, ile mają lat. My i tak to wiemy! Zobacz, ile naprawdę lat ma Dagmara Kaźmierska, Edyta Nowak-Nawara, Alicja Pasierbińska, Laluna Unique i Sylwii Peretti!

01.12.2022Królowe życia

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska przypadkiem zdradziła, przez kogo zawieszono hit TTV? Padło konkretne nazwisko!

Program „Królowe życia” stacji TTV cieszył się ogromną popularnością i stał się trampoliną do kariery w show-biznesie dla niejednej kolorowej osobowości. Po 6 latach stacja zdecydowała się jednak zawiesić program. Dagmara Kaźmierska wskazała z nazwiska osobę, która jej zdaniem zna odpowiedź na nurtujące fanów pytanie o przyczyny takiego kroku.

30.11.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska na odważnym zdjęciu. Fani pieją z zachwytu! "Myślałam że to Pamela Anderson"

Dagmara Kaźmierska - to nazwisko dziś zna niemalże każdy. Za sprawą programu "Królowe życia" zyskała rozpoznawalność, której pozazdrościć mogą inne gwiazdy obecne w polskim show-biznesie! Kontrowersyjna uczestniczka hitu TTV doczekała się licznego grona fanów, o których dba za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Jej najnowsze zdjęcie wzbudziło nie lada poruszenie! Gwiazda została dosłownie zalana komplementami. Zdaniem niektórych, wygląda jak Pamela Anderson!

02.10.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska pokazała efekty zabiegów. Fani niedowierzają w jej wiek i formę

Program "Królowe życia" bezapelacyjnie obfituje w niezwykłych bohaterów. Jednak największą gwiazdą programu pozostaje od samego początku Dagmara Kaźmierska, która wie, jak podtrzymywać zainteresowanie wokół swojej osoby. Jej najnowsze zdjęcie, prezentujące efekty zabiegu któremu się poddała znów wywołał niemałe poruszenie wokół najsłynniejszej "królowej życia".

25.04.2022Królowe życia

"Królowe życia". Dagmara Kaźmierska usłyszała mrożącą krew w żyłach diagnozę. Mogła nie odzyskać sprawności!

Dagmara Kaźmierska, czyli najsłynniejsza "Królowa życia", w 2019 r. miała poważny wypadek. Gwiazda hitu TTV odniosła wówczas poważne obrażenia, a jej dalsza sprawność stała pod dużym znakiem zapytania. Kaźmierska w rozmowie z Maćkiem Dowborem i Joanną Koroniewską zdradziła, jaką diagnozę początkowo stawiali lekarze. Ulubienica widzów mogła nie odzyskać sprawności!

08.04.2022Królowe życia

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×