„Królowe życia”. Laluna Unique pokazała twarz po operacji w tureckiej klinice. Tak teraz wygląda! „Królowa” odniosła się do śmierci Mateusza Murańskiego

Laluna Unique, czyli Kasia Alexander, jest jedną z najbardziej znanych uczestniczek programu „Królowe życia”. Sympatię fanów zyskała między innymi za szczerość i przyznanie do korzystania z osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej. Jej ostatnie zabiegi wywołały nie lada poruszenie. Teraz pokazała, jak wygląda jej „nowa twarz”. Entuzjazm z zabiegu przygasiła jednak wieść o śmierci Mateusza Murańskiego, którą skomentowała na forum.

Multimedia

Kasia Alexander o operacjach plastycznych

Laluna Unique, jak w sieci przedstawia się Kasia Alexander, to jedna z najbarwniejszych i najbardziej charakterystycznych uczestniczek programu „Królowe życia”, hitu TTV. Szybko podbiła serca publiki za sprawą swojego charakteru i niczym nieskrępowanej szczerości, a fakt, że nigdy nie kryła swojego zamiłowania do poprawek w gabinecie lekarskim i chętnie korzysta z osiągnięć współczesnej medycyny estetycznej, tylko dodało jej fanów. Nie kryła się również z tym, że w ten sposób pozbyła się kilku kompleksów, z jakimi mierzyła się w młodości.

Laluna nie ma dość! Lista przyszłych operacji plastycznych jest naprawdę długaZobacz więcej

Laluna Unique pochwaliła się efektami operacji plastycznych

Słynąca z absolutnej szczerości „królowa życia” nie miała również oporów, aby zdradzić, ile dotąd owe „poprawki” pochłonęły pieniędzy i wyznała, że ma w planach jeszcze długą listę zabiegów. 38-latka zresztą niedawno zrobiła kolejne operacje, a efektami chwali się w mediach społecznościowych.

Laluna Unique ostatnie zabiegi wykonała w tureckiej klinice w Istambule. Nie była pierwszą Polką, która zdecydowała się na zabieg w tym miejscu - gościła tam m.in. Justyna Gradek i Esmeralda Godlewska. Pierwszymi efektami - jeszcze z opuchlizną i opatrunkami - chwaliła się w mediach społecznościowych.

Laluna Unique z „Królowych życia” żegna Mateusza Murawskiego

W środę 8 lutego opinię publiczną zszokowały doniesienia o śmierci 29-letniego Mateusza Murańskiego. Serwis Telemagazyn.pl informacje potwierdził u rzecznik prokuratury okręgowej w Gdańsku, prokurator Grażyna Wawryniuk. Młody aktor i gwiazdor freak fightów popularność zdobył m.in. za sprawą roli Adka w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Jakiś czas temu aktor i gwiazdor freak fightów postanowił rozstać się z produkcją TV Puls.

Kasia Alexander, podobnie jak Arkadiusz Tańcula, nie kryją swojego smutku po śmierci Murańskiego. Wypowiedziała się tak, jak Tańcula, za pośrednictwem InstaStories zwracając uwagę, że w jej opinii z Murańskim było źle już od dłuższego czasu. Podniosła również temat hejtu.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Normalny (gość)

  A Ja się pytam kto ten hejt nakręca sami wy Freaki swoim zachowaniem .A teraz taka głupia gadka na ludzi zza ekranu

  09.02.2023 08:55
 • Beata (gość)

  spoczywaj w pokoju

  09.02.2023 07:11
 • Żal (gość)

  I co tu pokazywać…żal

  08.02.2023 18:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×