królowe życia

„Królowe życia”. Tak wygląda Laluna Unique po operacjach plastycznych w tureckiej klinice. W sieci rozpętała się burza! „Gratuluje odwagi”

Laluna Unique, czyli Kasia Alexander nie daje o sobie zapomnieć, choć emisja nowych odcinków „Królowe życia” na razie jest wstrzymana. Bohaterka show TTV nigdy nie kryła swojego zamiłowania do operacji plastycznych i zamiaru poddania się kolejnym. Jak zapowiadała, tak słowa dotrzymała, a efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych. Pod filmem rozpętała się istna burza!

31.01.2023Królowe życia

„Farma 2". „Ruda" jest siostrą królowej życia? Natalia Drogowska i Adrianna Eisenbach wyglądają jak bliźniaczki!

Na antenie telewizji Polsat oglądać możemy 2. edycję programu „Farma". Jedną z uczestniczek, która budzi ogromne emocje wśród widzów, zazwyczaj bardzo negatywne, jest Natalia Drogowska, znana także jako „Ruda". Teraz celebrytka opublikowała w sieci zdjęcie, które zasugerowało, że „Ruda" jest... spokrewniona z królową życia, Adrianną Eisenbach!

27.01.2023Farma

„Królowe życia”. Adrianna Eisenbach bez tatuaży. „Królowa” pokazała stare zdjęcia, na których nie ma ani jednej „dziary”!

Adrianna Eisenbach to jedna z najbarwniejszych uczestniczek programu TTV „Królowe życia”. I to dosłownie! Dziś to rekordzistka w Polsce pod względem tatuaży, którymi ozdobiła swoje ciało. Wielu zastanawiało się, jak wyglądała, zanim zaczęła się tatuować. „Królowa życia” pokazała, jak wyglądała kilka ładnych dekad temu!

16.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Laluna Unique nie ma dość! Zdradziła, co chce w sobie jeszcze poprawić. Lista jest naprawdę długa. „Nie wiem, czy lekarz się zgodzi na tyle rzeczy”

Laluna Unique, czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd programu „Królowe życia” słynie m.in. z zamiłowania do zabiegów medycyny estetycznej. Ostatnio celebrytka postanowiła pochwalić się w mediach społecznościowych tym, co chciałaby w sobie jeszcze poprawić. Lista kolejnych operacji plastycznych jest naprawdę długa!

12.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Dagmara Kaźmierska na egzotycznych wakacjach narzeka na warunki. „Ciężko, czasem i bez wody”

Jedną z najsłynniejszych uczestniczek programu „Królowe życia” jest Dagmara Kaźmierska. Gwiazda hitu TTV sumiennie podtrzymuje zainteresowanie swoją osobą, chętnie dzieląc się w mediach społecznościowych swoją codziennością. Nie inaczej było, gdy „królowa życia” pojechała na wakacje w egzotyczne destynacje. Tam jednak czekała ją niemiła niespodzianka!

04.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Tak wyglądała Dagmara Kaźmierska 20 lat temu. Jej paznokcie wywołały nie lada dyskusję! „Uratowały życie Conanowi jak był malutki”

Jedną z najsłynniejszych bohaterek hitu TTV „Królowe życia” jest Dagmara Kaźmierska. Zyskaną popularność sumiennie podtrzymuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jedno z jej zdjęć, które opublikowała, wywołało nie lada poruszenie! Co ciekawe - nie tylko dlatego, że ma ono przeszło 20 lat. Wszystko za sprawą jej paznokci, z którymi wiąże się ciekawa dyskusja!

03.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Ślub Anny Renusz i Mateusza Leśniaka był niczym z bajki! Ceremonia z Morzem Bałtyckim w tle. Kreacja panny młodej była zaskakująco skromna!

W programie „Królowe życia” nie brak kolorowych osobowości i par. Jedną z nich była Anna Renusz i Mateusz Leśniak, zwany „Tarzanem”. Choć para miała swoje perturbacje, rozchodziła się i schodziła, scalająca ich miłość zawsze wygrywała. Naturalnym krokiem dla ich związku był ślub - i to jaki! W galerii znajdziecie zdjęcia z tej niezwykłej ceremonii. Suknia panny młodej była olśniewająca!

02.01.2023Królowe życia

„Królowe życia”. Jak Izabela Macudzińska-Borowiak wygląda bez doczepianych włosów? Platynowi blond to znak rozpoznawczy „królowej”!

Jedną z największych gwiazd, o jakie wzbogacił się polski show-biznes, jest Izabela Macudzińska-Borowiak z programu „Królowe życia”. Choć stacja TTV zawiesiła emisję formatu, „królowa” nie zapadła się pod ziemię i z powodzeniem utrzymuje popularność. Słynąca z metamorfoz uczestniczka show pokazała się w wersji, do której jej fani nie są zbyt przyzwyczajeni. Zobaczcie, jak wygląda bez długich blond pasm!

28.12.2022Królowe życia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×