"Kryminalne zagadki Mazur". Niemiecko-polski serial kryminalny na Romance TV. W obsadzie Karolina Łodyga, gwiazda "4 Blocks"!

W październiku stacja Romance TV pokaże premierowo pełną tajemnic i zagadek niemiecką serię detektywistyczną "Kryminalne zagadki Mazur", której akcja dzieje się na naszym rodzimym, malowniczym i urzekającym Pojezierzu Mazurskim. W tych pięknych okolicznościach przyrody okazuje się, że gdy polscy i niemieccy kryminolodzy połączą siły, nie ma spraw nie do rozwiązania… Sprawdźcie szczegóły produkcji, w obsadzie której znalazła się Karolina Łodyga, którą widzowie doskonale znają z serialu "4 Blocks"!

Multimedia

"Kryminalne zagadki Mazur" - premiera w sobotę, 1 października, o godzinie 20:00 na antenie Romance TV

Już w soboty, 1 i 8 października o godz. 20.00 Romance TV zaprasza na premierowe odcinki nowej, emocjonującej serii detektywistycznej "Kryminalne zagadki Mazur". Główną bohaterką jest Viktoria Wex, technik kryminalistyki, która przyjeżdża z Berlina do rodzinnego miasteczka, Pasymia, by rozwiązać sprawę tajemniczego zniknięcia jej wuja. Pożegnalny list do Victorii sugeruje samobójstwo. Jego zaginięcie jest jednak tylko początkiem niepokojących wydarzeń… W serii występują niemieccy i polscy aktorzy: Claudia Eisinger, Sebastian Hülk, Karolina Lodyga, Wiesław Zanowicz, Natalia Bobyleva.

Kultowy serial o doktorze Martinie Gruberze powraca w Romance TV! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

W pierwszym odcinku serialu "Kryminalne zagadki Mazur: Spadek po Fryderyku" Viktoria w piwnicy domu Fryderyka znajduje zwłoki Antoniego Trudzińskiego, pozbawionego skrupułów miejscowego biznesmena. Sprawa rodzinna przeradza się zatem w sprawę karną. Victoria zdaje sobie sprawę, że zwłoki zostały umiejętnie podrzucone w celu ukrycia czasu i przyczyny śmierci. Jako niemiecka urzędniczka nie ma uprawnień w polskiej policji, ale wiejski policjant, Leon Pawlak włącza ją w śledztwo. Mieszkańcy wioski nie darzą jej sympatią, gdyż chcieliby, aby śmierć nielubianego biznesmena została potraktowana jako wypadek, a ich życie spokojnie mogło toczyć się dalej. Jednak obsesyjna w swym perfekcjonizmie Viktoria chce poznać prawdę - nawet jeśli stanie się to dla niej jeszcze bardziej bolesne.

Karolina Łodyga UJAWNIA! Co wydarzy się w 2. sezonie "4 Blocks"? [WYWIAD+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Z kolei w drugim odcinku "Kryminalne zagadki Mazur: Strzał łaski" dokonuje kolejnego strasznego odkrycia: ciała łowczego Glińskiego, które znajduje się w pobliżu wypatroszonego żubra. Dla Viktorii jest to miejsce zbrodni. Szczególna jej zdolność do wyciągania wniosków z poszlak jest bardzo ważna, gdyż praktycznie nie ma żadnych dowodów i śledztwo staje w martwym punkcie. Gdy Viktoria i policjant Leon Pawlak zdają sobie sprawę, jaki dochód można osiągnąć z nielegalnej sprzedaży mięsa zwierząt, są na dobrej drodze do rozwiązania sprawy. Czy uda im się jednak rozwikłać wszystkie tajemnice i zagadki małego miasteczka na Mazurach?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×