Kryminalne zagadki Mazur

„Kryminalne zagadki Mazur". Niemiecko-polska seria kryminalna wraca z nowymi odsłonami! Co tym razem wytropią Viktoria Wex i Leon Pawlak?

W styczniowe środy Romance TV zaprasza widzów na cztery filmy z serii „Kryminalne zagadki Mazur”. Stacja pokaże nowe odcinki serii – 18 stycznia o godz. 20:00 „Kryminalne zagadki Mazur: Marzanna”, zaś 25 stycznia, także o godz. 20:00 „Kryminalne zagadki Mazur: Przyjaciel czy wróg”. Jakie sprawy rozwiązać będą musieli technik kryminalistyki Viktoria Wex oraz policjant Leon Pawlak?

02.01.2023Kryminalne zagadki Mazur

"Kryminalne zagadki Mazur". Niemiecko-polski serial kryminalny na Romance TV. W obsadzie Karolina Łodyga, gwiazda "4 Blocks"!

W październiku stacja Romance TV pokaże premierowo pełną tajemnic i zagadek niemiecką serię detektywistyczną "Kryminalne zagadki Mazur", której akcja dzieje się na naszym rodzimym, malowniczym i urzekającym Pojezierzu Mazurskim. W tych pięknych okolicznościach przyrody okazuje się, że gdy polscy i niemieccy kryminolodzy połączą siły, nie ma spraw nie do rozwiązania… Sprawdźcie szczegóły produkcji, w obsadzie której znalazła się Karolina Łodyga, którą widzowie doskonale znają z serialu "4 Blocks"!

30.09.2022Kryminalne zagadki Mazur

Przeczytaj także:

"Zagadki kryminalne nowej panny Fisher" odcinek 1. Swing, lata 60. i pani detektyw, która chce powtórzyć sukces ciotki [STRESZCZENIE ODCINKA]

1964: słynna ciotka, której Peregrine Fisher nigdy nie poznała, zaginęła. Teraz nowa panna Fisher musi udowodnić, że jest na tyle błyskotliwa, by stać się światowej klasy prywatnym detektywem. Młoda i niesforna Peregrine Fisher opuszcza swój domek nad morzem, aby przejąć dziedzictwo pozostawione jej przez ciotkę — słynną detektyw Phryne Fisher, której nigdy osobiście nie poznała... Czy jej się to uda? Co wydarzy się w serialu kryminalnym "Zagadki kryminalne nowej panny Fisher"? Sprawdź!

03.09.2021Zagadki kryminalne nowej panny Fisher

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×