Krystyna Ochman nie żyje. Żona tenora Wiesława Ochmana i babcia Krystiana Ochmana zmarła w wieku 87 lat

Zmarła babcia Krystiana Ochmana. Krystyna Ochman była żoną wybitnego tenora Wiesława Ochmana. Miała 87 lat. Znane są już szczegóły pogrzebu.

Multimedia

Krystyna Ochman nie żyje. Była babcią Krystiana Ochmana

Krystian Ochman stracił bliską osobę. Jego babcia, Krystyna zmarła 1 grudnia w wieku 87 lat.

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci pani Krystyny Ochman, wyjątkowej osoby, roztaczającej wokół siebie pozytywną aurę. Wspierająca artystów i życzliwa dla wszystkich, których spotykała na swojej drodze. Związana z Operą Śląską za sprawą swojego męża, światowej sławy artysty Wiesława Ochmana, który swoją karierę zaczynał w bytomskim teatrze. Pani Krystyna wraz z mężem często gościła w Operze Śląskiej i zawsze mogliśmy liczyć na jej ciepło, radę i wsparcie - przekazała Opera Śląska za pośrednictwem Facebooka.

Kiedy pogrzeb Krystyny Ochman?

Rodzina podała już szczegóły nabożeństwa żałobnego. Gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb babci Krystiana Ochmana?

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w Kościele pw. św. Zofii Barat przy ulicy Tanecznej 65 w Warszawie w dniu 9 grudnia 2022 r. o godz. 12.00. Po mszy uroczystości pogrzebowe odbędą się na pobliskim cmentarzu przy ul. Poloneza w Grabowie - czytamy w nekrologu.

Krystyna i Wiesław Ochmanowie byli małżeństwem 59 lat

Krystyna i Wiesław Ochmanowie pobrali się 10 sierpnia 1963 roku w krakowskim Kościele św. Anny. Tak Krystyna Ochman wspominała chwilę, w której po raz pierwszy zobaczyła przyszłego męża.

Poszłam zobaczyć czy dostałam się na wydział ceramiczny, na AGH. Byłam bardzo szczęśliwa, jak zobaczyłam, że moje nazwisko widnieje na liście. Moją uwagę przykuła również grupka chłopaków, którzy niemiłosiernie się wydurniali. Ten, który najwięcej rozrabiał, ten który wszystkich rozśmieszał, ten który był jednocześnie najmniejszy, jak również najbardziej przystojny, to właśnie był Wiesiek. Co to było za towarzystwo...! Z daleka było widać, że nie są z Krakowa. Nic wtedy nie wskazywało, że będzie to mój przyszły mąż - cytuje jej wypowiedź portal sympatycysztuki.pl.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×