Krzysztof Skiba szczerze o związku z 26 lat młodszą modelką. Zakochali się w sobie, będąc w innych związkach! „Wybrałem miłosne uniesienie. To jest uczciwe”

Krzysztof Skiba zawsze miał talent do wywoływania sporych emocji, czy to za pomocą swojej twórczości, wypowiedzi medialnych lub wizerunku na scenie. W ostatnim czasie mówi się o nim w odniesieniu do rozstania z żoną i związku z 26 lat młodszą partnerką. Muzyk pozwolił sobie na niczym nieskrępowaną szczerość.

Multimedia

Krzysztof Skiba ma nową ukochaną. „Sprawa rozwodowa jest w toku”

Krzysztofa Skiby, lidera słynnej formacji muzycznej Big Cyc odpowiedzialnego m.in. za muzykę do czołówki serialu „Świat według Kiepskich”, raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Muzyka i satyryka zna niemal cała Polska - o jego wybryki pytano nawet maturzystów! Prywatnie znany muzyk i satyryk przez lata był związany z żoną Renatą, z którą doczekał się dwójki pociech - 35-letniego dziś Tymoteusza i 25-letniego Tytusa.

Krzysztof Skiba oświadczył się swojej nowej partnerce? Pierścionek jego wybranki robi wrażenieZobacz więcej

Okazuje się, że ich związek przeszedł jednak do historii, a Skibowie planują rozwód. Jednocześnie muzyk postanowił pochwalić się swoją nową partnerką, którą jest młodsza o 26 lat modelka Karolina Kempińska.

Zakochani coraz chętniej udzielają się w mediach. W wywiadzie dla serwisu weekend.gazeta.pl Skiba i Kempińska otworzyli się na temat początków związku i zdradzili, że ich miłość rodziła się, gdy oboje byli „zajęci”, tj. pozostawali w innych związkach. - Nie tylko Krzysiek był wtedy w związku, ale ja również. Nie od razu wyznaliśmy te uczucia i zdecydowaliśmy, że będziemy razem - powiedziała, cytuje za weekend.gazeta.pl serwis Plotek.

W pewnym momencie po prostu doszliśmy do wniosku, że osobno nie potrafimy funkcjonować. Kiedy człowiek spotyka miłość życia, różnica wieku nie ma nic do rzeczy - podkreślała.

Krzysztof Skiba oświadczył się swojej nowej partnerce? Pierścionek jego wybranki robi wrażenieZobacz więcej

W rozmowie opowiedzieli również, co sprawiło, że zdecydowali się ujawnić swoja relację.

Musieliśmy to w końcu zrobić, dlatego że sytuacja stawała się coraz bardziej dziwna: od kilku miesięcy mieszkałem u Karoliny, byliśmy parą, sprawa rozwodowa się toczyła - wyznał Skiba, cytuje słowa muzyka za serwisem plotek. - Przez bardzo wiele lat czułem się w małżeństwie dobrze, ale coś się wypaliło. Skończyło. Po 34 latach zabezpieczyłem finansowo żonę i dzieciaki. Zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Zabrałem tylko samochód - wyznał.

Muzyk przyznał, że ich relacja budziła różne reakcje także w gronie najbliższych znajomych. - Mam wielu kolegów z branży, którzy twierdzą, że najważniejszy w życiu jest święty spokój. Pytają: Stary, po co się w to pakowałeś?!. W pewnym wieku facet rzeczywiście ceni bardziej święty spokój niż miłosne uniesienia, ale ja wybrałem miłosne uniesienie. To jest uczciwe - podkreślił Skiba, cytuje słowa muzyka Plotek. Para zdradziła również, że planują kameralny ślub.

Ładna z nich para?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kaska, kaska, kaska, kaska (gość)

    "Money money money money Money makes the world go around Of that we both are sure..."

    31.01.2023 05:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×