"Kuchenne rewolucje". Lara Gessler o zaręczynach Magdy Gessler dowiedziała się jak wszyscy. "Wszystkiego się mogę po niej spodziewać, więc nie byłam w szoku"

Magda Gessler niezmiennie pozostaje gwiazdą, o której teoretycznie dużo się wie, ale w praktyce - tylko tyle, ile sama zdecyduje się zdradzić. Nie inaczej było w przypadku jej życia prywatnego i zaręczyn, które zaskoczyły wszystkich. Jej własna córka dowiedziała się o tym z sieci!

Multimedia

Lara Gessler o zaręczynach matki dowiedziała się z Instagrama

Magda Gessler to bezdyskusyjnie jeden z barwniejszych ptaków polskiego show-biznesu. Najsłynniejsza restauratorka w Polsce pozostaje jednocześnie enigmą - o jej życiu prywatnym niby wiadomo wiele, ale zasadniczo tylko tyle, ile gwiazda zdecydowała się opowiedzieć. Dotyczy to w szczególności jej partnerów - tożsamość niektórych po dziś dzień pozostaje nieodkrytą tajemnicą. Choć strzegąca prywatności, prowadząca program "Kuchenne rewolucje" dba o swoich fanów, dzieląc się za pośrednictwem mediów społecznościowych swoimi przemyśleniami i nie tylko.

Magda Gessler ma narzeczonego! Kim jest i czym się zajmuje Waldemar Kozerawski? Zobacz więcej

Córka Magdy Gessler o zaręczynach matki dowiedziała się z sieci

To właśnie na Instagramie gwiazda ogłosiła wszem i wobec, że jej wieloletni związek z ukochanym Waldemarem Kozerawskim wszedł na wyższy poziom, pokazując fanom pierścionek z czarnym brylantem.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski znają się od dekad, a w związku są od przeszło 15 lat. Gwiazda sama zresztą wielokrotnie podkreślała, że niezależnie od statusu formalnego, postrzega swojego ukochanego jako męża. Fani nie przewidywali więc, że w najbliższym czasie coś w tej kwestii ulegnie zmianie i trudno się dziwić zaskoczeniu. Okazuje się, że informacja o zaręczynach nie wszystkich zaskoczyła - a mowa rzecz jasna o dzieciach gwiazdy. W rozmowie z reporterem serwisu Pudelek.pl Michałem Dziedzicem, Lara Gessler przyznała, że nieprzewidywalność jej matki jest czymś, do czego jako jej córka już dawno przywykła.

Tak naprawdę wiem, że już wszystkiego się mogę po niej spodziewać. Więc nie byłam w szoku, ale się oczywiście ucieszyłam. Żeby nie było, dowiedziałam się też z internetu - cytuje córkę Magdy Gessler portal. - Waldek jest fajnym facetem. Są razem już bardzo długo i się kochają, więc ekstra.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×