"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler nie jest zainteresowana przejściem do Polsatu? Dosadny komentarz gwiazdy TVN! Padły ostre słowa!

Wieści o tym, że rzekomo Magda Gessler rozważa odejście z telewizji TVN, którą miałaby opuścić na rzecz Polsatu, wstrząsnęły polskim Internetem. Być może byłby to medialny transfer dekady. Teraz do doniesień mediów odniosła się sama Magda Gessler, która nie gryzła się w język! Padły ostre słowa.

Multimedia

Magda Gessler nie jest zainteresowana przejściem do Polsatu? Dosadny komentarz gwiazdy TVN! Padły ostre słowa!

Magda Gessler to dzisiaj prawdziwa ikona telewizji. Mówisz Magda Gessler, myślisz TVN. Przez lata szefowa kuchni wypracowała sobie silną markę, jednak jej osoba nierozłącznie jest kojarzona z telewizją TVN. To właśnie stacja, którą przez lata dowodził Edward Miszczak, sprawiła, że popularność Gessler eksplodowała na wcześniej niespotykaną skalę.

Program "Kuchenne rewolucje" to jeden z najpopularniejszych programów w polskiej telewizji. Chociaż kolejne lata mijają, widzowie wciąż są spragnieni restauracyjnych metamorfoz w wykonaniu charyzmatycznej Gessler. Do tego, Magda Gessler jest przecież filarem programu "MasterChef".

Magda Gessler odejdzie z TVN? "Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1"Zobacz więcej

Trudno wyobrazić sobie TVN bez Magdy Gessler, jednak historia już nie raz pokazała, że nie ma ludzi, których nie da się zastąpić. Przecież lata temu też trudno było wyobrazić sobie TVP bez Roberta Makłowicza, a jednak... W momencie, gdy z Polsatem związał się Mateusz Gessler, plotki o tym, że do transferu szykuje się także jego krewna, stały się coraz głośniejsze.

Teraz do tych rewelacji odniosła się sama Magda Gessler, która wybrała się na urlop. Celebrytka, zezłoszczona medialnym zakłócaniem jej spokoju, nie gryzła się w język i wydała dosadny komentarz, z którego wynika jedno - Magda Gessler nigdzie się nie wybiera i dalej jest twarzą TVN!

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

DOŚĆ! STOP! Widzę, że moje poczucie humoru i błaha reakcja to za mało! Tu jest potrzebna prawdziwa „bomba nuklearna”, aby wreszcie uciąć żądzę pieniądza niewiarygodnych portali, którzy żerują na ludzkim życiu jak tasiemce czworogłowe. Mam dosyć kłamstw wyssanych z palca przez pseudodziennikarzyków które rujnują życie nie na chwile tylko na zawsze…Bo po takiej akcji zostaje ślad nie do wymazania. I takie działania tabloidom przynoszą kasę, a tobie smród, który idzie za tobą całe życie. Teraz mam swoje święte 7 dni na regenerację, jestem daleko i chce mieć anielski spokój. Ale jak zwykle, kiedy wyjeżdżam na urlop ktoś musi mi to OBS …Ć! Ludzie najczęściej są zainteresowani fake i bad newsem… bo to się klika, czyta i sprzedaje. Wpuściliście do Internetu kłamstwo, który rozsiewa się jak zaraza. Kto zaczął niech skończy. Dom jest, był i będzie tylko jeden #TVN

Cieszycie się?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×