Kulesza, Muskała i Dębska o bohaterkach filmu "Moje córki krowy" [WIDEO]

Marta to współczesna fajna babka, a w życiu Kasi udaje się tylko seks. O swoich rolach w nagradzanym i doskonale przyjmowanym filmie "Moje córki krowy" opowiadają Agata Kulesza i Gabriela Muskała. A wspiera je reżyser produkcji – Kinga Dębska.

Multimedia

Marcin Dorociński grający nieudacznika, który ciągle szuka pracy. Agata Kulesza w roli popularnej aktorki serialowej. I Gabriela Muskała jako nauczycielka Kasia, której w życiu udaje się tylko seks. Tak – w skrócie – prezentują się bohaterowie "Moje córki krowy". Film Kingi Dębskiej to ciepła, pozbawiona fałszu i tanich wzruszeń opowieść o rodzinnych relacjach; produkcja, która z łatwością podbija serca widzów i krytyków na całym świecie.

CZYTAJ TAKŻE:

"MOJE CÓRKI KROWY" DOCENIONE PRZEZ AMERYKANÓW!
"MOJE CÓRKI KROWY". ZOBACZ ZWIASTUN NOWEGO FILMU Z KULESZĄ, DOROCIŃSKIM I MUSKAŁĄ [WIDEO]

W Polsce "Moje córki krowy" zostały już wyróżnione w ramach 40. Festiwalu Filmowego w Gdyni: Nagrodą Dziennikarzy, Nagrodą Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych oraz Nagrodą Publiczności. Zachwyciły widzów w Rzymie. Zdobyły też rozgłos w USA, trafiając – obok filmów "W głowie się nie mieści" Pixara i "Mad Max: Na drodze gniewu" – do rankingu najlepszych filmów roku serwisu "The Village Voice". Do polskich kin "Moje córki krowy" wejdą 8 stycznia.

Kinga Dębska, Agata Kulesza i Gabriela Muskała prezentują bohaterów filmu "Moje córki krowy". Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×