Kultowe role w polskich serialach. Nie tylko Dario z "Ślepnąc od świateł" zapadł wszystkim w pamięć!

Choć serialowe role czasem postrzegane były jako mniej prestiżowe, często po latach zyskują miano kultowych. Co ciekawe to właśnie role w serialowych produkcjach mogą być największym aktorskim wyzwaniem i co za tym idzie przynieść sympatię widzów i popularność. Także w rodzimych produkcjach zdarzały się aktorskie kreacje, które na dobre zapadły nam w pamięć. Oto 10 ról z polskich seriali, które stały się kultowe. Sprawdźcie, czy rozpoznajecie je wszystkie!

Multimedia

Kultowe role w polskich serialach

Choć wielu aktorów wzbrania się grania w serialach to niektóre role na długo zapadają w pamięć. Co więcej zdarza się, że to właśnie serialowe role okazują się największym aktorskim dokonaniem albo trampoliną do wielkiej kariery.

Powtórki tych seriali widzowie lubią oglądać w wakacje! Zobacz więcej

Także w polskich produkcjach zdarzały się kreacje godne Nagrody Emmy. Zarówno dawniej jak i obecnie zdarza się, że serialowe postacie przechodzą do historii telewizji, a ich ubiór, sposób mówienia czy charakterystyczny śmiech stają się ich znakiem rozpoznawczym. Co więcej, nie rzadko okazuje się, że ich powiedzonka wchodzą do języka potocznego. Dlatego też przygotowaliśmy dla was zestawienie 10 kultowych serialowych ról z polskich seriali.

Domyślacie się, które postacie znalazły się w galerii?

Jakie inne seriale Netfliksa znajdują się na naszej liście? Te produkcje kryminalne Netfliksa warto obejrzeć. Zobacz naszą galerię!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×