"Leśniczówka". Aleksandra Szwed pochwaliła się swoją córeczką! Fani rozpływają się z zachwytu nad dziewczynką

Aleksandra Szwed zyskała popularność już w czasach dziecięcych, za sprawą roli Elizy w "Rodzinie zastępczej". Teraz sama jest dumną mamą sama córeczki, którą postanowiła pochwalić się w swoich mediach społecznościowych. Fani obserwujący gwiazdę nie byli w stanie powstrzymać się od komplementów skierowanych w stronę dziewczynki.

Multimedia

Aleksandra Szwed - kariera telewizyjna

Aleksandra Szwed zyskała popularność dzięki roli Elizy w słynnym serialu "Rodzina zastępcza", w którym występowała przez 10 lat. Obecnie aktorka jest stale obecna w show biznesie i kontynuuje swoją aktorską przygodę. Aktualnie możemy oglądać ją m.in. w serialu "Leśniczówka". Wcześniej występowała również w takich produkcjach jak "Barwy szczęścia", czy "Teraz albo nigdy!".

Monika Mrozowska pochwaliła się swoją córką. Fani nie mają wątpliwości. Przypomina mamę z czasów "Rodziny zastępczej"Zobacz więcej

Aleksandra Szwed pochwaliła się swoją córeczką! Fani są zachwyceni dziewczynką

W 2021 roku Aleksandra Szwed po raz drugi została mamą. Aktorka bardzo dba o prywatność swojej rodziny. Przez długi czas oficjalnie nie potwierdzała informacji o swojej drugiej ciąży. Tajemnicą była również płeć dziecka. Nikogo więc nie dziwi fakt, że Aleksandra Szwed rzadko kiedy pokazuje zdjęcia swoich pociech w mediach społecznościowych.

Tym razem gwiazda postanowiła jednak zrobić wyjątek i opublikowała na swoim Instagramie majówkowe zdjęcie swojej córeczki wśród wiosennych kwiatów. Gdy maj, a na trawniku kwietny gaj - napisała pod zdjęciem Aleksandra Szwed. Fani nie kryją zachwytu nad małą dziewczynką w jej wiosennej stylizacji.

🙌🙌🙌🙌🔥🔥Super 🙌❤️❤️

Jejciu, piękniejszego anturażu nie ma 😍

Oleńka przepiękne foto💔💔💔miłego poranka

jaki uroczy widok 😍 - możemy przeczytać w komentarzach na Instagramie pod zdjęciem córki Aleksandry Szwed.

Zobacz galerię

Jarosław Boberek był słynnym posterunkowym w kultowym serialu. Aktor imponuje swoim dorobkiem artystycznym!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×