"Leśniczówka". Katarzyna Pakosińska dołączyła do obsady serialu TVP. Jej postać namiesza w życiu bohaterów!

Doskonałe wieści dla fanów serialu "Leśniczówka". Obsada produkcji właśnie powiększyła się o nową gwiazdę! W "Leśniczówce" teraz będziemy oglądać Katarzynę Pakosińską! Sprawdźcie, kogo zagra.

Multimedia

"Leśniczówka" - sprawdźcie program TV

"Leśniczówka" to polski serial codzienny, który od 2018 roku zyskał wierną widownię, a losy bohaterów są szeroko komentowane na profilach społecznościowych produkcji TVP. Obok żadnej postaci nie da się przejść obojętnie.

Tu nikt nie jest tylko czarny albo tylko biały. Mieszkańcy, przejezdni, goście tytułowej Leśniczówki, skrywają wiele tajemnic, które jak dobrej grze karcianej w swoim czasie trafiają na stół i zmieniają bieg zdarzeń. Bogactwo i zawiłość wątków, atrakcyjność charakterów bohaterów drugoplanowych, błyskotliwe dialogi, ale przede wszystkim doborowa obsada, a w tle piękno polskiej przyrody - to wszystko składa się na sukces "Leśniczówki".

Piękna Miss Polski reprezentuje Polskę na prestiżowym konkursie piękności. Jej strój narodowy robi ogromne wrażenie!Zobacz więcej

Do obsady dołączyła właśnie Katarzyna Pakosińska. Gram z całym warszawskim Teatrem Narodowym! Czy to nie wspaniała przygoda!? - zdradziła Katarzyna Pakosińska, która - jak obliczyła, w ciągu 30 lat kariery zawodowej, pracowała aż w 50 zawodach! Choć sama - Pakosińska - aktorka - nie może jeszcze zdradzać tajemnic scenariusza, udało nam się dowiedzieć, że serialowa Kazia to atrakcyjna, zamożna, aktywna, gadatliwa, a przy tym bardzo samotna kobieta.

Wkroczy do "Leśniczówki" niczym wulkan. Wszak jest wulkanem energii, a przy tym całkiem kruchą i wrażliwą istotą. Będzie często korzystała z masaży Edytki (Milena Suszyńska), i równie często będzie chciała znaleźć ukojenie w ramionach... Artura (Arkadiusz Janiczek)! Widzom z pewnością zapadnie w pamięć. Zobaczą ją już w te wakacje.

Autor: AKPA

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • koneser (gość)

    Koński ząb

    19.06.2022 17:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×