Leśniczówka

"Leśniczówka". Katarzyna Pakosińska kiedyś i dziś. Jej serdeczny śmiech i szeroki uśmiech zna każdy! "Jestem szczęśliwa. Nadal siebie lubię"

Katarzyna Pakosińska należy do grona aktorek, które cieszą się sporą sympatią widzów. Od lat zachwyca na ekranie oraz bawi do łez. Obecna na scenie od przeszło trzech dekad, w 2022 r. świętuje również dwa jubileusze - okrągłe 50. urodziny i 30 lat w branży. Zobacz, jak się zmieniała jedna z najsympatyczniejszych polskich artystek kabaretowych!

30.07.2022Leśniczówka

"Leśniczówka". Krzysztof Globisz walczy ze skutkami udaru. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda słynny aktor! W jakiej jest formie?

Krzysztof Globisz to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Trudno sobie wyobrazić współczesny polski teatr i kino bez tego aktora. Niestety, w lipcu 2014 roku Krzysztof Globisz przeszedł udar mózgu, w wyniku którego doznał częściowego paraliżu oraz afazji, czyli utraty zdolności mowy. Od tego czasu słynny aktor walczy o zdrowie. Zobaczcie, jak wygląda dzisiaj! W jakiej jest formie?

24.05.2022Leśniczówka

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×