"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 27. Nowa oficjalna para na Wyspie! Paula będzie miała wyrzuty sumienia z powodu Pawła? Podjął trudną decyzję! "Bardzo dużo się tutaj nauczyłem"

"Love Island. Wyspa Miłości" – Sasha i Angelina po romantycznej randce, zostali oficjalna parą. Roksana i Paweł rozpalili ogień w kryjówce. Paweł opuścił Wyspę Miłości... a Paula chyba zrozumiała, że naprawdę był emocjonalnie zaangażowany. Będzie tego gorzko żałowała? Zobaczcie najnowsze zdjęcia.

Multimedia

"Love Island. Wyspa miłości 6" odcinek 27. - co się wydarzyło?

Poranek upłynął Islanderom na podsumowaniu przede wszystkim gry ciepło zimno. Okładanie lodem i zmiana temperatury, nie sprzyjała zapamiętaniu wymiarów swoich partnerek, a mimo to chłopaki poradzili sobie doskonale. Piotr przyznał, że jego sztuczna relacja z Alicją nie wskrzesi nic romantycznego pomiędzy nimi, ale dobrze się bawi i czuje znakomicie wśród Islanderów. W wolnym czasie gdy większość Wyspiątek uskuteczniała proces "leżakowania", Sasha wyznał Angelinie:

To ja chciałbym powiedzieć, że zależy mi na Tobie – zaczął.

Angelina przyznała, że "to czuję". - Ja to widzę, bo Ty troszczysz się o mnie… - odpowiedziała. - Mamy taką bliskość i jest mi też bardzo dobrze z Tobą, także nie chcę żebyś miała jakiekolwiek wątpliwości, bo ja już więcej dla siebie tutaj nikogo nie szukam i na nikogo tutaj nie czekam - wyjaśnił Sasha. I to był najlepszy moment, w którym Angelina otrzymała smsa z informacją o wspólnej randce z Sashą. Randka odbyła się w pięknych okolicznościach dzikiej natury. Kaktusowy park, papugi i piknik podbijały jeszcze mocniej romantyczność tego spotkania. Obydwoje byli zachwyceni, do tego stopnia, że Sasha zdobył się na konkretną deklarację:

Na tyle wszystko dobrze nam się układa, na tyle nie mam wątpliwości, że uważam, że możemy być oficjalnie parą, oficjalnie w związku – zadeklarował Sasha.

Powiem Ci, że uwielbiam jak mówisz o swoich uczuciach, też nie mam żadnych wątpliwości i ja od samego początku widziałam to spojrzenie i poczuła, że jest iskra między nami – odpowiedziała Angelina. - Czuje to coś do Ciebie – zwierzyła się Sashy.

To jesteśmy oficjalnie parą - potwierdził Sasha

Obydwoje szczęśliwi wrócili willi jako oficjalna para.

Sasha walczy o Natalię, ona woli Daniela! Kuba wyznał, że miał raka. Publikujemy najnowsze zdjęciaZobacz więcej

W głowie Pawła był cały czas "pęd myśli" skierowanych ku Pauli. Nadal czuł się oszukany i zawiedziony. Nie mógł się pogodzić z faktem, że wcześniejsze deklaracje Pauli były nieszczere – przynajmniej w jego odczuciu. Był na Wyspie Miłości jedynym singlem, bez żadnych już dla siebie szans na miłość. Tym bardziej nie widział dalej miejsca dla siebie w willi i podjął trudną, ale chyba najlepszą decyzję o odejściu. Zwłaszcza gdy na co dzień musiał się mierzyć z obecnością i wymianą czułości Pauli z Patrykiem. Nie mówiąc nikomu o swoim planie, zaprosił wszystkich Islanderów do Kręgu Ognia.

Chciałbym Wam bardzo podziękować za wszystko co dla mnie zrobiliście, za te wszystkie rozmowy. Bardzo dużo się tutaj nauczyłem o samym sobie, nauczyłem się rozmawiać z ludźmi, nauczyłem się mówić o swoich uczuciach emocjach, a uwierzcie , że dla faceta, który waży ponad 100 kg i nie raz się w życiu zawiódł, nie było to łatwe. Nawet nie wierzyłem w to, że będę mógł z kimkolwiek, cokolwiek zbudować. Dla mnie czas na Wyspie Miłości się skończył

Nie był to łatwy moment dla nikogo, ani dla Pawła, ani dla wszystkich Islanderów, ale chyba najbardziej dla Pauli. Ona teraz zaczęła się czuć winna i być może teraz dotarło do jej świadomości, że Pawła naprawdę zaangażował się uczuciowo w ich relację. Wieczorem, Islanderzy wznieśli toast za szczęście i miłość Pawła, który był bardzo lubiany przez wszystkich na Love Island.

Łzy, niepewność i zachwyt. Tak wyglądały metamorfozy uczestników! Nie każdy był zadowolony! Kto odpadł? Zobacz więcej

W Kręgu Ognia znów nie brakowało emocji. Tym razem Islanderzy musieli zdecydować, która para nie ma szansy na miłość - ta opuści Wyspę Miłości. Wszyscy byli jednomyślni w wyborze, że najmniejsze szanse na miłość mają Alicja i Piotr, którzy sami o tym mówią, że są tylko dobraną parą bez uczuć. Nie było to wielkim zaskoczeniem. Jako ostatni w tym głosowaniu wypowiedzieli się Alicja i Piotr.

Między nami nie ma miłości, więc wskazuje naszą parę właśnie z tego względu - powiedziała Islanderka.

Ja również wskazuje na siebie i na Alicję, no było fajnie, naprawdę fajny czas, będę na pewno super wspominał i dziękuję Wam wszystkim za to - dodał Piotr.

Roksana i Paweł otrzymali miłą niespodziankę, bo teraz kryjówka należała do nich. Ich noc we dwoje była bardzo romantyczna i chyba zasłużona.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×