„Love Island. Wyspa miłości” wraca, ale na inną antenę! Nowa willa, nowa godzina emisji i nowa ekipa spragnionych miłości Islanderów

Na antenę wraca uwielbiany przez widzów program „Love Island. Wyspa miłości”. Należy jednak tu zaznaczyć, że nie wraca na antenę Polsatu, a TV4 - inne będą też godziny emisji nowych odcinków. Nowa ekipa Islanderów zamieszka w nowej willi położonej w malowniczej Andaluzji. Zobacz, kiedy startuje nowy sezon „Love Island. Wyspa miłości” i o której godzinie oglądać odcinki!

Multimedia

Jak i kiedy oglądać nowe „Love Island. Wyspa miłości”.

Najgorętsze randkowe reality show, „Love Island. Wyspa miłościzadebiutuje w telewizyjnej Czwórce już 27 lutego. Na antenie TV4 miłosne perypetie bohaterów programu będzie można oglądać, jak zawsze, od poniedziałku do piątku i w niedziele, ale o nowej, wcześniejszej porze – o godz. 21:00.

Tej wiosny w malowniczej scenerii Andaluzji i nowej, luksusowej willi już po raz siódmy rozegrają się romantyczne przygody pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek, którzy mają szansę zdobyć nie tylko drugą połówkę, ale także popularność i nagrodę 100 tysięcy złotych. Nowa edycja emitowana w Czwórce będzie wyjątkowo emocjonująca, zaskakująca i pełna niespodzianek, natomiast sprawdzona formuła hitu pozostanie ta sama.

Lśniła niczym gwiazda Hollywood! Zobacz zdjęcia z wyjątkowego wydarzeniaZobacz więcej

Islanderzy – pozbawieni telefonów, dostępu do Internetu i kontaktów ze światem zewnętrznym – łączyć się będą w pary, a w rodzących się relacjach zamieszanie wprowadzać będą regularnie pojawiający się nowi mieszkańcy willi. Układ sił na Wyspie miłości dodatkowo zmieniać będą niespodziewane przeparowania, podczas których uczestnicy zdecydują, czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy spróbują stworzyć związek z kimś innym. W podjęciu decyzji pomocne będą gry i zabawy, pozwalające wyspiarzom lepiej poznać się nawzajem, a osoby, które pozostaną bez partnera, opuszczą program.

W finale o wygraną walczyć będą pary, jakie zaskarbią sobie największą sympatię widzów, którzy za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon będą mogli wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wyłonią zwycięzców programu.

Nowy sezon „Love Island. Wyspa miłości” już wkrótce! Zobacz zdjęcia

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×