"M jak miłość". Agnieszka Fitkau-Perepeczko marzyła o dziecku. „Mieliśmy już nawet wybrane imiona”

Agnieszka Fitkau-Perepeczko skończyła w tym roku 80 lat, ale wigoru można jej pozazdrościć! Aktorka dzieli obecnie swoje życie między Polskę a Australię. Simona z "M jak miłość" przez 45 lat była związana z Markiem Perepeczko, czyli słynnym Janosikiem. Małżeństwo nie doczekało się potomstwa. Dlaczego?

Multimedia

Agnieszka Fitkau-Perepeczko to kobieta, która swoją życiową postawą udowadnia, że wiek to tylko liczba. Każde jej publiczne wyjście zawsze budzi ogromne zainteresowanie mediów. Simona z "M jak miłość" ma już 79 lat i nadal jest w świetnej formie.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko - jak zaczęła się jej kariera?

Wdowa po aktorze, Marku Perepeczce w 1966 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Przez 10 lat była aktorką Teatru Komedia, występowała również w Teatrze Dramatycznym oraz Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Największą popularność przyniosła jej rola Simony z "M jak miłość". Agnieszka Fitkau-Perepeczko zagrała także w kultowych polskich komediach: "Nie lubię poniedziałku", "Nie ma róży bez ognia" oraz australijskim serialu "Więźniarki". To właśnie Australia stała się jej drugim domem. Wyjechała tam w 1981 roku i pracowała nie tylko jako aktorka, ale również fotograf.

Stare zdjęcia zadziwią niejednego fana! Tak wyglądały początki kultowego serialu TVP!Zobacz więcej

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko - dlaczego nie zostali rodzicami?

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko poznali się przez przypadek, czekając w kolejce przed dziekanatem. Była to miłość od pierwszego wejrzenia, która przetrwała ponad czterdzieści lat. Rozdzieliła ich śmierć aktora, w listopadzie 2005 roku. Aktorskie małżeństwo nie doczekało się potomstwa, choć jak zapewnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko, planowali powiększenie rodziny. Dlaczego nie mieli dzieci?

Pewnie dlatego, że nigdy się sobą nie znudziliśmy. Zawsze mieliśmy mnóstwo atrakcji. Filmy Marka, moje ekspansywne życie. Stanowiliśmy rodzaj małżeństwa studenckiego. Dom nieustannie był pełen gości, prowadziliśmy bogate życie towarzyskie. Dziecko odkładaliśmy na później, choć zdecydowanie planowaliśmy je. Mieliśmy już nawet wybrane imiona, lecz wszystko to pozostawało w sferze wyobraźni. A potem zrobiło się za późno - wyznała aktorka w wywiadzie cytowanym przez Encyklopedię Teatru Polskiego (źródło Gazeta Pomorska).

Zosia z "Pana Tadeusza" od lat zachwyca wyglądem. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia Zobacz więcej

Agnieszce Fitkau-Perepeczko od lat przyciąga uwagę mediów i widzów. W galerii możecie zobaczyć, jak Agnieszka Fitkau-Perepeczko zmieniała się na przestrzeni lat.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Bob (gość)

  No te komentarze to nic innego jak dno moralne ona się nie chwali tylko mówi że ma tyle lat i jeszcze ma trochę wigoru a wy macie po 20 30 i trochę więcej a wiecznie narzekacie nic wam się nie chce itd... Żenada internauci żenada no ale cóż po polaczkach bez kultury można się spodziewać

  26.01.2022 19:14
 • bomba

  Nie pomoże puder, róż, kiedy duupa stara już.

  12.07.2021 15:51
 • Wlada (gość)

  Zazdrośnicy. To chyba piszą tzw. Matki półki roztyle i nie dbające o siebie.młodsze od niej wiele lat a wyglądające jak jej matki. I jak babcie z wnukami. jak na swoje lata wygląda świetnie i trzyma styl. NIE BABCIA ☺BRAWO!

  06.06.2021 11:10
 • Ja, no bo kto?

  Ma prawie 80 lat i wygląda na starą babę, w co niby mam nie wierzyć?

  05.06.2021 17:56
 • Anila (gość)

  Przepraszam to tele magazyn przegina

  07.05.2021 12:12
 • Marek W (NN) (gość)

  Z wiekiem nie zmądrzała.Nie można udawać że nie widzi się w lustrze.

  07.05.2021 10:29
 • Anila (gość)

  Taaaaaaaa 79 lat. Przykro patrzeć to jakbym z przed 10 lat dała zdjęcia i napisano mój obecny wiek. Kłamać też trzeba umieć a w takich przypadkach z umiarem.

  07.05.2021 08:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×