"M jak miłość". Magda i Paweł tworzyli piękną parę. Dziś znowu powinni być razem? Publikujemy stare zdjęcia i przypominamy historię ich relacji!

Magda i Paweł z "M jak miłość" tworzyli kiedyś piękną parę, a teraz ich małżeństwa mają poważne problemy! Z tej okazji publikujemy stare zdjęcia i przypominamy historię ich relacji! Powinni być znowu razem?

Multimedia

Magda i Paweł z "M jak miłość" - historia miłości

Magda (Anna Mucha) i Paweł (Rafał Mroczek) "M jak miłość" przyjaźnią się od lat i wiele razy schodzili się i rozchodzili. A jak zaczęła się ich relacja?

Widzowie oburzeni wątkiem zdrady Andrzeja! "Nie mam już powodu, aby oglądać ten serial"Zobacz więcej

Magda i Paweł poznali się dzięki Kindze (Katarzyna Cichopek-Hakiel) i Piotrkowi (Marcin Mroczek). Marszałek poznała Kingę na studiach, od razu się zaprzyjaźniły i zamieszkały razem na Łowickiej. Tak Paweł poznał przyjaciółkę bratowej i brata. Ich relacja zaczęła się od przyjaźni, a Magda najpierw związała się z Kamilem (Marcin Bosak). Kiedy ten wyjechał, uczucie Magdy i Pawła wreszcie miało szansę ujrzeć światło dzienne!

Ta para ciągle mijała się, schodziła i rozchodziła, aż w końcu połączył ich gorący romans! Co więcej, obiecali sobie, że jeśli mając 40 lat wciąż nie będą z nikim w stałym związku, wezmą ze sobą ślub!

Od tamtego czasu minęło trochę czasu, a teraz oboje są w związkach małżeńskich. Wszystko jednak może zmienić zdrada Andrzeja. W małżeństwie Pawła też są problemy.

Stare zdjęcia zadziwią niejednego fana! Tak wyglądały początki kultowego serialu TVP!Zobacz więcej

Czy Magda i Paweł powinni być znowu razem? Jak wyglądali kiedyś jako para? Zobaczcie w naszej galerii ich stare zdjęcia i historię ich relacji!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Do kasacji (gość)

    Muche to chyba tylko najebana welman by przeturlała.

    16.04.2022 20:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×