"M jak miłość". Teresa Lipowska skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. "A co się tam dzieje..."

Teresa Lipowska jest serialową koleżanką Katarzyny Cichopek. Obie kobiety od lat znają się z planu serialu "M jak miłość". Odtwórczyni roli Barbary Mostowiak zdobyła się na niesamowitą szczerość i w zaskakujący sposób skomentowała doniesienia o rozstaniu słynnej pary.

Multimedia

"M jak miłość" - Teresa Lipowska

Teresa Lipowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Widzowie z pewnością kojarzą ją z filmów takich jak "Rzeczpospolita babska", "Noce i dnie", czy "Tato". Jednak bez wątpienia największą rozpoznawalność przyniosła kobiecie rola Barbary Mostowiak w jednym z najpopularniejszych polskich seriali "M jak miłość". Pani Teresa, podobnie jak Katarzyna Cichopek, jest obecna w serialu praktycznie od początku jego istnienia, czyli od 2000 roku.

Argasiński odnajdzie Patrycję! Nakłoni ją, żeby z nim wróciła? Zobacz więcej

Teresa Lipowska szczerze o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Słynna aktorka została zapytana na łamach "Wideoportalu" o to, co sądzi na temat jednego z najgłośniejszych rozstań ostatnich lat, w którym bierze udział jej serialowa koleżanka. Odtwórczyni roli Barbary Mostowiak skomentowała tę sprawę następująco:

Mnie sprawy moich kolegów, domowe, chyba że ktoś jest chory, to mogę mu pomóc, czy coś zrobić, dziecko chore, pogadamy... Ale sprawy męsko-damskie kompletnie mnie nie interesują.

Portal postanowił zapytać Teresę Lipowską również o to, czy podczas wspólnego pobytu na planie nie zauważyła jakiś zmian w zachowaniu Katarzyny Cichopek. Aktorka wypowiedziała się na temat swojej serialowej koleżanki w bardzo dobrym tonie i jednocześnie wstrzymała się od wnikania w szczegóły dotyczące rozpadu jej małżeństwa.

Bardzo sympatycznie. Ja ją bardzo lubię. I bardzo nam się dobrze pracuje. Jest uśmiechnięta, grzeczna, kulturalna. Miałyśmy wspólne sceny, bo przecież to jest żona mojego serialowego wnuka. Serial ma już ponad 20 lat, a poznałam ją jak była 18-letnią dziewczyną przecież. Tak że to stara znajomość - wyznała.

A co się tam dzieje, niech zostanie za drzewem - podsumowała swoją wypowiedź.

Zobacz galerię

Aktorka nie wytrzymała. Pomógł jej kolega z pracyZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Czy niemia lepszych aktorów jak cichopek

  19.10.2022 13:39
 • Kobieta (gość)

  Przeczytałam tylko dwa komentarze i już mi wystarczyło, kto tak pisze, czy to są jeszcze ludzie, moim zdaniem nie, to nie ludzie, po pierwsze nikogo to nie powinno obchodzić, a jeżeli tak, to tylko pomóc, bo w rozstaniu zawsze jest tragedia, szczególnie gdy są dzieci, nie rozumiem jak można być tak okropnym, ale karma wraca, wróci i do tych co to piszą...

  09.04.2022 12:13
 • Ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp (gość)

  Huj z kasia cichopek sama sie kurwi w filmach i z krzajewskim

  09.04.2022 06:08
 • Kajwarszawa a (gość)

  Kasia szmata cichope krzajewski cie wykozysta i ci zrobi bachora jestesz szmata i dziwka i kurwa i pizda i wariatka mi podpadlas marcin hakier tak nie robi z babami jak ty z clopami jwszystko pokazujez

  09.04.2022 06:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×