"M jak miłość". Teresa Lipowska ubolewa nad zmianami w serialu. „To już nie jest saga rodu Mostowiaków”

Teresa Lipowska jest jedną z ikon serialu "M jak miłość". W jednym z najnowszych wywiadów aktorka postanowiła wrócić wspomnieniami do początków produkcji TVP, a także dość krytycznie oceniła zmiany, jakie nastapiły w serialu. Co takiego powiedziała?

Multimedia

"M jak miłość" - Teresa Lipowska

Teresa Lipowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Widzowie z pewnością kojarzą ją z filmów takich jak "Rzeczpospolita babska", "Noce i dnie", czy "Tato". Jednak bez wątpienia największą rozpoznawalność przyniosła kobiecie rola Barbary Mostowiak w jednym z najpopularniejszych polskich seriali "M jak miłość". Aktorka występuje w nim już przeszło 22 lata - czyli praktycznie od samego początku.

Teresa Lipowska skomentowała rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. "A co się tam dzieje..."Zobacz więcej

Teresa Lipowska ubolewa nad zmianami w serialu

Na przestrzeni ponad dwóch dekad, historia rodziny Mostowiaków bardzo się zmieniła, a z produkcją pożegnało się wielu kluczowych aktorów. W rozmowie z Super Expressem aktorka ubolewała nad tym, że "M jak miłość" tak bardzo się różni od tego, co widzowie mogli oglądać na samym jego początku.

To już nie jest ten sam serial, zupełnie. Tłumaczy to scenarzystka, że przez 22 lata trudno tę sagę zamykać tylko w kilku osobach, więc musi być znajomy wnuczka, który ma panią, która ma mamę… Ja też myślę, że to już nie jest saga rodu Mostowiaków, natomiast jest to chwilami nawet dydaktyczne, chociaż nie kawa na ławę. Dydaktyczny serial – troszkę o rodzinie, troszkę o miłości… coś tam zostało z tego „M jak miłość”, natomiast z tej sagi Mostowiaków nie tak dużo [...] Co tu ukrywać, mamy największą oglądalność – stwierdziła Teresa Lipowska w rozmowie z Moniką Jaruzelską dla Super Expressu.

Choć dla aktorki "M jak miłość" nie jest już tym samym serialem, to nie zamierza rezygnować ze swojej roli i pomimo 85 lat ani myśli o przejściu na emeryturę.

Na razie jeszcze mnie nie nudzi. Bardzo kocham ekipę, z którą pracuję. Byli dla mnie bardzo pomocni i życzliwi w trudnych chwilach – wyznała w tej samej rozmowie.

Zobacz galerię

Jacek Rozenek wspomina lata finansowej świetności. Aktor zarabiał zawrotne sumyZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×