„M jak miłość". To tym samochodem Hanka Mostowiak pojechała w ostatnią trasę. Dzisiaj można go kupić. Cena zaskakuje!

Ostatnia podróż Hanki Mostowiak, to temat, który bawi i smuci jednocześnie aż do dziś. Wypadek samochodowy, który był preludium do śmierci bohaterki budził kontrowersje, a dzisiaj jest tematem memów. Teraz samochód, którym jechała Hanka można kupić!

Multimedia

Samochód Hanki Mostowiak na sprzedaż

Zielona Mazda, którą Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) odbyła swoją ostatnią podróż to nie tylko element tej kultowej sceny, ale prawdziwy kawałek serialowej historii! Mimo, że w produkcji pokonały go kartony, auto jest do dzisiaj w dobrej formie.

Auto trochę do ogarnięcia z racji tego, że już długo stoi. Ale ma mały przebieg i może jeszcze długo posłuży. Posiada oryginalny katalizator i jest na chodzie. Odpalane od czasu do czasu. Posiada przegląd i OC opłacone w grudniu na cały rok - tak samochód reklamuje sprzedawca.

Ranny Andrzej zostanie przewieziony do Polski! Magda nie będzie odstępować go na krokZobacz więcej

Jak cytuje portal autoswiat.pl, samochód to Mazda 626, z roku 1996, o przebiegu 105 tys. kilometrów. Właściciel kupił auto, gdy nadarzyła się taka okazja, ponieważ jest fanem tej marki.

Jestem fanem samochodów marki Mazda. To konkretne auto wynajęte było na potrzeby filmu, a potem trafiło na sprzedaż. To właśnie wtedy kupiłem je w Warszawie. Teraz po latach postanowiłem je sprzedać - wyjaśnił pan Piotr w rozmowie z autoświatem.

Czy sam samochód jest wart kwoty za którą został wystawiony? Ciężko powiedzieć, natomiast fani serialu mogą zafundować sobie tę pamiątkę za jedyne 16 tys. zł. Przypominamy, że śmierć Hanki Mostowiak miała wyglądać zupełnie inaczej!. Po latach prawdę zdradziła Ilona Łepkowska.

Jesteście chętni na zakup tego kultowego auta?

Zobacz galerię

"M jak miłość" o czym jest serial?

Serial opowiada historię sagi rodu Mostowiaków. Jak radzą sobie z trudnościami i nawigują meandry codziennych problemów i uczuć. Emitowany od 2000 roku, cieszy się niesłabnącą popularnością. Od września 2022 roku w telewizyjnej dwójce startuje już 23. sezon serialu. Kultowa produkcja przez lata przedstawiła nam grono kolorowych bohaterów, których wątki przeplatają się ze sobą. Perypetie Mostowiaków i osób z ich otoczenia można oglądać w poniedziałki i wtorki o 20:55 na antenie TVP2. Kulisy programu o 20:40.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×