"M jak miłość". Wszystkie kobiety Budzyńskiego. Niewierny Andrzej długo szukał szczęścia!

Andrzej Budzyński z "M jak miłość" ma na swoim koncie niejeden romans i niejedno złamane serce. W przeszłości potrafił zdradzić i mocno zranił tym Martę. Dzisiaj wraca do korzeni co odbija się mocno na jego małżeństwie z Magdą. Czy w końcu będzie wierny?

Multimedia

Wszystkie kobiety Andrzeja Budzyńskiego z "M jak miłość"

Andrzej Budzyński pojawia się w "M jak miłość" od 2008 roku, a pierwszy raz oglądaliśmy go 637. odcinku. To przystojny prawnik, który bardzo lubi towarzystwo kobiet i który od początku interesował się Martą (Dominika Ostałowska).

Oni nie potrafią żyć bez flirtowania! Oto najwięksi, serialowi podrywaczeZobacz więcej

Jego związek z Wojciechowską przechodził różne wzloty i upadki. Marta kilkakrotnie przyłapała go z wieloma kobietami, choć tak naprawdę zdradził ją tylko z Agnieszką (Magdalena Walach), przez co jego małżeństwo przeszło bardzo poważny kryzys. Później na ich drodze pojawiały się kolejne bohaterki zainteresowane romansem z przystojnym prawnikiem, co nie pomogło jego małżeństwu, aż w końcu Marta i Andrzej zdecydowali się na rozwód.

Magda i Andrzej - ślub

Następnie poznał swoją kolejną miłość - Magdę (Anna Mucha). Zaczęli od przyjaźni, ale szybko przerodziła się ona w coś więcej. Po wielu perturbacjach para w końcu zdecydowała się na ślub. Dziś są razem szczęśliwi, choć w ich związku pojawiają się osoby trzecie, intrygi i tak dalej. Jednak to, co może zniszczyć tę relację to kolejna zdrada Andrzeja! Budzyński spędzi noc z Julią (Marta Chodorowska). Czy Magda dowie się o tym? To koniec kolejnego związku prawnika? Czas pokaże!

Bartosz odwiedza Klarę w apartamencie. Gdy Pyrka stara się go wyprosić, on ją atakuje!Zobacz więcej

W galerii zebraliśmy dla Was wszystkie kobiety, które pojawiły się w życiu Andrzeja Budzyńskiego! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Adna julcia (gość)

  Jestem także wśród wielu innych, którzy przychodzą tu online tylko po to, aby znaleźć słowa, które pocieszą serce z bólu odczuwanego z powodu każdej próby z moją rodziną, zwłaszcza z moim życiem miłosnym, ale tak jak życie, które oni mają, przeszedłem przez - komentarz, który to tutaj było prawie związane z moją historią i tym, jak doradca ds. Związków o imieniu DR ALASHIRA wniósł tę radość do ich życia i pomógł im wyleczyć się z depresji, przez którą przechodzili, więc skontaktowałem się z nim i skonsultowałem się z nim w sprawie mojej własnej. Na przykład i cieszę się, że to zrobiłem, ponieważ dziś jestem częścią wielu, którym DR ALASHIRA dała nowe życie, w pełni polecę każdemu, kto ma problemy w związku i inne powiązane problemy, aby skontaktował się z tym człowiekiem, z pewnością znajdzie rozwiązanie dla Ciebie. możesz się z nimi skontaktować WhatsApp/Viber +2348115720823 EMAIL:: dralahalah@gmail.com dziękuję.... telefon lub WhatsApp +2348115720823 adres e-mail dralahalah@gmail.com.

  29.11.2022 13:55
 • MARCJANNA LELEK NATALIA MOSTOWIAK (gość)

  NATALIA MOSTOWAK & ANDRZEJ BUDZYNSKI

  28.12.2021 19:22
 • LILKA MOSSTOWIAK MONIKA MIELNICKA (gość)

  USZULA MOSTOWIAK IGA KREFFT

  19.07.2021 22:57
 • ULA (gość)

  NALTIKA MIOSTWAK

  11.02.2021 18:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×