magda gessler

"Kuchenne rewolucje". Nie żyje Mirosław Bem. Magda Gessler przeprowadziła w jego lokalu rewolucję, potem wycofała rekomendację i złożyła pozew

Media obiegła smutna wieść - zmarł łebski restaurator, Mirosław Bem. Był przedsiębiorcą i właścicielem lokalu "Łebska Chata". Dał się poznać szerszej publiczności za sprawą programu Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje". Choć początkowo rewolucja poszła dobrze, w późniejszym czasie Bem popadł w konflikt z Magdą Gessler.

10.08.2022Kuchenne rewolucje

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler odejdzie z TVN? "Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1"

Niedawno Mateusz Gessler był bohaterem jednego z głośniejszych transferów telewizyjnych ostatnich lat. Słynny restaurator postanowił rozstać się z TVN i przejść do konkurencyjnego Polsatu, gdzie ma poprowadzić nową edycję "Hell's Kitchen. Według najnowszych medialnych doniesień podobny scenariusz ma rozpatrywać również Magda Gessler. Czy to oznacza, że również i ona niedługo dostanie swoje kulinarne show w Polsacie?

06.07.2022Kuchenne rewolucje

Dzień Matki 2022. Matki i córki w polskim show-biznesie. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

Dzień Matki to wyjątkowe święto. To dzień, w którym możemy pochylić się nad najważniejszymi kobietami w naszym życiu - mamami. Matki i ich córki to też istotna część polskiego show-biznesu, dlatego przygotowaliśmy dla was zestawienie matek i córek, które od lat rządzą bądź będą rządzić polskim show-biznesem. Te dziewczyny poszły w ślady swoich sławnych matek!

26.05.2022Dzień Matki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×