maja wachowska

Przeczytaj także:

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Misiek Koterski. Luksusowy apartament urządzono z dbałością o każdy detal! Zobacz zdjęcia wnętrz!

Michał Koterski, powszechnie znany jako Misiek, to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Wraz z ukochaną, Marcelą Leszczak, wychowują synka Fryderyka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazdor chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym oraz pozwala zajrzeć do swojego luksusowego apartamentu. Zdjęcia dowodzą jednego - maluchowi niczego nie brakuje!

05.09.2022Pierwsza miłość

"Dzielnica strachu". Agata Załęcka w reprezentacji Polski na mistrzostwach świata! Wielki sukces polskiej aktorki!

W środę 31 sierpnia o 20.00 startuje w PULS 2 nowy sezon serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu”. W jednej z głównych ról, detektyw śledczej, występuje Agata Załęcka. Prywatnie wielką pasją Agaty jest freediving – nurkowanie na wstrzymanym oddechu - dyscyplina, w której aktorka osiąga znakomite wyniki! Po wielu sukcesach w Polsce, Agata Załęcka została powołana do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Federacji AIDA, które odbędą się w dniach 17-27 sierpnia na wyspie Roatan w Hondurasie. Oficjalnym sponsorem udziału Agaty Załęckiej w Mistrzostwach Świata został kanał PULS 2.

08.08.2022Dzielnica strachu

"Dzielnica strachu". Agata Załęcka rozstała się z mężem? To koniec jej małżeństwa z Jakubem Kwiatkowskim? O ich ślubie było głośno!

Agata Załęcka to aktorka, która na swoim koncie ma wiele serialowych ról. Widzowie pokochali ją m.in. za kreację Renaty Nowakowskiej w serialu "Na sygnale", a obecnie możemy ją oglądać w produkcji TV Puls pt. "Dzielnica strachu". Niestety, wszystko wskazuje na to, że przed aktorką gorszy czas, bowiem rozstaje się z mężem! Sama zasugerowała, że jej małżeństwo z Jakubem Kwiatkowskim to już przeszłość!

18.03.2022Dzielnica strachu

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×