marta milka

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 14. Kolejna para postanowiła wziąć rozwód! Z kolei Maciej pochwalił się nową partnerką! Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami ostatni, 14 odcinek 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym dowiedzieliśmy, że kolejna para tej edycji zdecydowała się wziąć rozwód! Spore zmiany zaszły również u Macieja, który obecnie cieszy się wspólnym życiem ze swoją nową ukochaną. Co się jeszcze wydarzyło u uczestników po zakończeniu ich udziału w ślubnym eksperymencie?

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Gdzie i kiedy oglądać 14. odcinek? Odcinek specjalny przyniesie odpowiedzi na pytania fanów? Finał wielu skonfundował!

Mylił się ten, kto sądził, że 13. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” będzie jego ostatnim. Na Playerze wieczorem we wtorek 29 listopada br. pojawi się specjalny 14. odcinek, który być może dostarczy odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Tych bowiem nie brakuje po finale, który wielu widzów mocno skonfundował!

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta i Maciej odnieśli się do fali hejtu w sieci! Opinie widzów są bezlitosne! „Zero klasy jako mężczyzna”

Za nami finał 8. edycji programu TVN „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wszystko jest już jasne: wiadomo, kto pozostał w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać. Nie obyło się bez zaskoczeń! Jak finał i ostateczne decyzje par oceniają widzowie? Niektórym mocno się oberwało za to, co pokazali w ostatnim odcinku!

23.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna w ogniu krytyki. Internauci nie mogą zdzierżyć jej zachowania względem psa i męża! „Nie chciałabym mieć kogoś takiego w swoim otoczeniu”

Ósma edycja programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wywołuje w widzach spore emocje. Choć to zasługa wszystkich zaangażowanych, w ostatnim czasie internauci skupiają się na jednej uczestniczce. Mowa o Justynie, której zachowanie z odcinka na odcinek wywołuje wśród fanów programu coraz większą irytację. Czym bohaterka eksperymentalnego programu TVN tak rozsierdziła widzów?

16.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 12. Małżeństwo Justyny i Przemka rozpadnie się przez jej psa? Magdalena Chorzewska bezlitośnie punktuje jej zachowanie

Za nami 12. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”, który dostępny jest na platformie Player. Justyna miała sporo do zarzucenia swojemu programowemu mężowi. Poszło m.in. o to, jak podchodzi on do kwestii swoich finansów. Jej zachowanie bezlitośnie podsumowała programowa psycholog, Magdalena Chorzewska. Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w 12. odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia 8”!

15.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Programowa ekspertka uwzięła się na Justynę? W sieci aż zawrzało po ich ostatniej rozmowie. „Jej nic kompletnie nic nie pasuje”

Za nami kolejny odcinek 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, w którym Justyna i Przemek spotkali się z ekspertką. W trakcie rozmowy z Justyną, programowa psycholog Magdalena Chorzewska nie kryła zaskoczenia nad tym, jak uczestniczka widziałaby dalszą przyszłość swojego programowego małżeństwa. Fani programu dosadnie punktują postawę Justyny i nie zostawiają na niej suchej nitki.

09.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 11. Justyna musi wybierać między potrzebami psa, a męża i to ją frustruje! Psycholog nie miała dla niej litości! Teściowa Marty była nią zachwycona!

Za nami 11. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”, który dostępny jest na platformie Player. Co się wydarzyło? Oj, wiele! Między Martą a Maciejem niemal od początku jest nieco "drętwo", ale im dłużej ze sobą obcują, tym swobodniej się czują. Nie można tego powiedzieć o Przemku i Justynie, na której suchej nitki nie zostawiła psycholog! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w 11. odcinku „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”!

08.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8". Marta Milkiewicz zdradziła zakończenie programu? Widzowie już wszystko wiedzą!

Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko są uczestnikami najnowszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przez wielu są uważani za ulubioną parę ostatniej odsłony ślubnego show i to właśnie ich małżeństwu widzowie dają największe szanse na przetrwanie. Najnowsze zdjęcie uczestniczki na Instagramie tylko utwierdziło ich w tym przekonaniu. Czyżby Marta nieopatrznie zdradziła finał programu?

26.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×