michał koterski

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Tak Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski, Karol Strasburger i inni świętowali jubileusz serialu! Publikujemy zdjęcia

4 listopada minęło dokładnie 18 lat od premiery telewizyjnej hitowego serialu Polsatu. W związku z tym Aneta Zając, Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Anna Ilczuk, Michał Koterski, Honorata Witańska, Michał Mikołajczak, Wojciech Błach i Karol Strasburger wzięli udział w jubileuszowej sesji zdjęciowej. Zobaczcie, jak gwiazdy celebrowały ten szczególny jubileusz!

04.11.2022Pierwsza miłość

"Top Model". Marcela Leszczak i Michał Koterski biorą ślub? Jest deklaracja narzeczonej gwiazdora! "Jestem jego narzeczoną, jestem zaklepana"

Marcela Leszczak i Michał Koterski tworzą jeden z najsłynniejszych związków w polskim show-biznesie. Choć para kilkukrotnie się ze sobą rozstawała i schodziła, to wygląda na to, że wreszcie między nimi się ułożyło. Jakiś czas temu doszło nawet do ich powtórnych zaręczyn. W jednym z najnowszych wywiadów wybranka Miśka Koterskiego postanowiła szczerze opowiedzieć o ślubnych planach pary. Czy już niebawem powiedzą sobie sakramentalne "tak"?

15.10.2022Top Model

"Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Ciężarna Dominika Gwit i roznegliżowana Dagmara Bryzek na premierze filmu. Gwiazda TVP przyszła w staniku!

Za nami galowa premiera filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Na czerwonym dywanie pojawiła się prawdziwa plejada gwiazda, z ciężarną Dominiką Gwit na czele! Uwagę skradła również Dagmara Bryzek, która przyszła... w staniku. Była partnerka Michała Koterskiego spotkała się ze swoim byłym i jego obecną partnerką, Marcelą Leszczak. Zobaczcie zdjęcia.

14.10.2022Gdzie diabeł nie może tam baby pośle

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Misiek Koterski. Luksusowy apartament urządzono z dbałością o każdy detal! Zobacz zdjęcia wnętrz!

Michał Koterski, powszechnie znany jako Misiek, to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Wraz z ukochaną, Marcelą Leszczak, wychowują synka Fryderyka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazdor chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym oraz pozwala zajrzeć do swojego luksusowego apartamentu. Zdjęcia dowodzą jednego - maluchowi niczego nie brakuje!

05.09.2022Pierwsza miłość

"Taniec z Gwiazdami". Justyna Żyła, Michał Szpak i inni. Oto najgorsi uczestnicy w historii tanecznego show. Kto jeszcze się nie popisał na parkiecie?

Już niebawem zobaczymy kolejną, 13. edycję "Tańca z gwiazdami". W każdym sezonie pojawiają się celebryci, którzy zachwycają swoimi postępami, ale również tacy, których nie ogląda się z przyjemnością. Oto zestawienie najgorszych par w historii programu! Zobaczcie, kto miał dwie lewe nogi do tańca.

22.08.2022Taniec z Gwiazdami

"Pierwsza miłość". Misiek Koterski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Kiedyś wyśmiewany, dziś świeci przykładem. Zobacz, jak zmienił się styl gwiazdy!

Michał Koterski, znany szerzej jako Misiek, od lat jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Dziś pozując na ściankach ze swoją piękną partnerką Marcelą Leszczak, gwiazdor robi to z szykiem i klasą, a jego kreacje mogą stanowić wzór do naśladowania. Jednak kiedyś było zupełnie inaczej. Aktor niejednokrotnie musiał się zmagać z krytyką, a niekiedy wręcz z wyśmiewaniem się z jego garderoby. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmienił się styl Miśka Koterskiego!

29.04.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×