"Milionerzy". Internauci miażdżą walentynkowy odcinek specjalny. "Kompletna błazenada i żenada"

Walentynkowy odcinek "Milionerów" odbił się szerokim echem wśród internautów. Część widzów jest oburzona realizacją odcinka specjalnego i zachowaniem gości. W charytatywnym odcinku programu można było oglądać zmagania dwóch duetów - Bartka Jędrzejaka i Darii Ładochy oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera. "Kompletna błazenada i żenada", kwitują internauci.

Multimedia

Internuaci miażdżą walentynkowy odcinek specjalny programu "Milionerzy"

Program "Milionerzy" cieszy się w Polsce ogromną popularnością od samego początku. Prowadzony przez Huberta Urbańskiego format dla kilku uczestników był bardzo szczęśliwy, bo za jego sprawą stali się milionerami.

Krzysztof Wójcik został pierwszym milionerem w historii programu. Tak teraz wygląda jego życieZobacz więcej

Szczytny cel

Program prowadzony przez Urbańskiego cechuje się licznymi odcinkami specjalnymi, nagrywanymi z okazji świąt i różnych okoliczności. Z okazji Walentynek stacja TVN również zrealizowała wyjątkowy odcinek. Gośćmi charytatywnego odcinka specjalnego byli znani z programów śniadaniowych prowadzący - Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak. Sumy, które udało im się wygrać, zostały w całości przekazane do Fundacji TVN "Nie jesteś sam" i wykorzystane do budowy centrum psychiatrii dziecięcej i młodzieżowej.

Duet Ładochy i Jędrzejaka zarobił niestety jedynie tysiąc złotych, natomiast Małgorzata Ohme i Filip Chajzer na konto Fundacji TVN zarobili aż 40 tys. zł, odpadając przy pytaniu za 125 tys. Na pytanie "gdzie 30 listopada 2021 roku królowa brytyjska Elżbieta II przestała być głową państwa: A. w Szkocji; B. w Barbadosie, C. w Anglii, D. w Walii" wybrali wariant "A", podczas gdy właściwą odpowiedzią była odpowiedź "B".

Lawina krytyki

Choć cel szczytny i idea słuszna, w sieci trwa burza po emisji odcinka specjalnego. Największa krytyka spadła nie na skromne wygrane Ładochy i Jędrzejaka, a na zachowanie ich kolegów. Internauci mają uwagi zarówno do producentów programu, jak i występujących w nim Ohme i Chajzera (pisownia oryginalna):

"Chajzer robi z siebie głupa bardziej niż się wydaje wschodząca gwiazda TVN Ojciec przynajmniej miał klasę do czasu kiedy się nie sprzedał dla Wizyru"

"Czy tej Pani juz mozna podziękować? Gimnastyka z włócznią, wyraźna podpowiedź w słuchawce, zmiana na maczugi. Smutne to"

"Kurcze blaszka Filip w kabarecie wygrałby, ale do milionerów takie żarty sobie stroić to nie wygląda za dobrze. Czemu nie można chociaż raz zaprosić inteligentne twarze z uniwersum tvn, które nie będą się wydurnia"

"Kompletna błazenada i żenada zachowanie tych dwojga,gwiazdorzenie do potęgi entej, wiedza, ostatnie pytanie dno."

"Ja sie pytam czy odcinki z celebrytami musza zawsze tak wygladac? Rozumiem, ze to program rozrywkowy ale robienie z siebie pajaca nie jest smieszne, przynajmniej nie w wydaniu kabareciarza. Ohme zachowuje sie jak Rozenek, jakis problem z wlosami ma, jakies natrectwo... Siedzi jak na sofie w domu. Zenuaaaa"

"Po raz kolejny przekonałam się że ci grający są puści i nieodpowiedzialni mając koła i pusto we łbie ,ryzykować pieniądze dla dzieci ,zenada to mało powiedziane"

"Ożesz.. kompromitują się z tym pytaniem o królowej brytyjskiej....masakra...zresztą ich występ to wielka Kompromitacja...A tak ich lubię...chyba raczej lubiłam"

"Ten śmiech i zachowanie okropne.!!!!!"

"Duet Ohme i Chajzera to jakaś żenada i wstyd. Jak ona się zachowywała 😱😱😱 siedziała jak w knajpie rzucała tymi włosami śmiała się jak opętana...No masakra 😕"

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Leo (gość)

  Ohme sili się na dowcipna,a jest żałosna i pretensjonalna

  15.02.2022 18:22
 • Basia (gość)

  Krytykantom proponuję wsiąść d..ę w kupę i pokazać w milionerach jak powinny się zachować i popisać się swoją wiedzą. Krytykować to nawet głupek potrafi. Gratuluję wszystkim czterem uczestnikom odcinka wiedzy i odwagi.

  15.02.2022 13:41
 • Żenua (gość)

  Pani Ohme kompletne zero, zarówno w zachowaniu jak i wiedzy. Wstyd pokazywać takich pustaków.

  15.02.2022 11:15
 • Marek (gość)

  Zachowanie infantylne i brak podstawowej wiedzy żenujące widowisko

  15.02.2022 10:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×