Milionerzy

"Milionerzy". Specjalny odcinek programu sprawdzi wiedzę gwiazd! Na pytania odpowiadać będzie Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak i Michel Moran

Co wiedzą gwiazdy, które znamy z ekranów telewizorów? Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Tomasz Jakubiak, Michel Moran - ich wiedzę sprawdzi Hubert Urbański w specjalnym odcinku programu "Milionerzy". Wspomniany zostanie wyemitowany w 25. rocznicę powstania stacji TVN. Cel jest szczytny, a zaproszone gwiazdy mają o co grać. Z wygranej skorzystają bowiem podopieczni Fundacji TVN.

26.09.2022Milionerzy

"Milionerzy". Internauci miażdżą walentynkowy odcinek specjalny. "Kompletna błazenada i żenada"

Walentynkowy odcinek "Milionerów" odbił się szerokim echem wśród internautów. Część widzów jest oburzona realizacją odcinka specjalnego i zachowaniem gości. W charytatywnym odcinku programu można było oglądać zmagania dwóch duetów - Bartka Jędrzejaka i Darii Ładochy oraz Małgorzaty Ohme i Filipa Chajzera. "Kompletna błazenada i żenada", kwitują internauci.

15.02.2022Milionerzy

"Milionerzy". Doszło do przykrej pomyłki w czasie trwania programu TVN-u! Nie było możliwości wybrania prawidłowej odpowiedzi!

"Milionerzy" to teleturniej nadawany przez telewizję TVN, który wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Aktualnie trwająca edycja jest już 19. z kolei i nadal gromadzi rzesze widzów przed telewizorami. Twórcy programu robią wszystko, żeby nadążyć za potrzebami i oczekiwaniami odbiorców, m.in. przez zmianę jednego z dostępnych kół ratunkowych, ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Nie uchroniło ich to jednak przed popełnieniem okropnej pomyłki! Co się wydarzyło?

16.03.2021Milionerzy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×