"Miłość i przeznaczenie". Kim tak naprawdę jest Gülbin? Gdzie podziała się rodzina Mehdiego? Odpowiadamy na pytania widzów!

W ostatnich odcinkach serialu "Miłość i przeznaczenie" zaszło wiele zmian! Pojawili się nowi bohaterowie, a starzy niespodziewanie zniknęli. Co się stało z rodziną Mehdiego? Kim jest Gülbin i co ukrywała? Odpowiadamy na wątpliwości widzów!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" od poniedziałku do piątku, o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "Miłość i przeznaczenie" opowiada historię Zeynep (Demet Ozdemir), która zostaje żoną Mehdiego (Ibrahim Celikkol). Z czasem fabuła zaczęła się zmieniać, Mehdi pokazał swoją prawdziwą twarz, a w życiu Zeynep pojawił się Barış (Engin Öztürk).

Zeynep i Barış biorą ślub! Emine będzie z Savaşem? Co wydarzy się w ostatnim odcinku?Zobacz więcej

W ostatnim czasie doszło do paru zmian w obsadzie. Główny bohater, Mehdi, zniknął, podobnie jak jego siostra i jakiś czas temu - matka. W nowych odcinkach nie pojawia się także Patyczak (Helin Kandemir). Zamiast tego oglądamy nowych bohaterów - Nesrin (Gülcan Arslan), a właściwe Gülbin, i Tarika (Fırat Doğruloğlu) - którzy nie są tymi, za których się podają. Sytuacja się pokomplikowała!

Tak zapowiada się nowy turecki serial TVP. Publikujemy mnóstwo zdjęć Zobacz więcej

Kim jest Gülbin? Gdzie zniknęła rodzina Mehdiego - Zeliha czy Patyczak? W galerii znajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania!

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×