"Miłość i przeznaczenie" odcinek 114. Barış jest wściekły na Özlem! Siostra podejmuje decyzję [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 114. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Barış jest wściekły na Özlem! Ta niespodziewanie podejmuje decyzję Sprawdź, co się wydarzy w 114. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 114. w czwartek, 19.05.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Özlem (Ebru Cündübeyoğlu) ma wątpliwości co do ślubu Barışa (Engin Öztürk) z Zeynep (Demet Özdemir). Z kolei Mehdi (İbrahim Çelikkol) zgodził się na odejście Benal (İncinur Sevimli), ale nie chce oddać małej Müjgan!

Özlem ma wątpliwości co do ślubu Zeynep i Barışa. Mehdi stawia Benal warunekZobacz więcej

W 114. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Barış złości się na siostrę za wtrącanie się w jego życie, dochodzi do awantury. Zeynep z kolei próbuje zrozumieć postępowanie Özlem.

Cemile (Elif Sönmez) i Nuh (Fatih Koyunoğlu) opuszczają dom Nermin (Senan Kara). Zaś Özlem postanawia opuścić swych braci i wuja.

Wiemy, kiedy koniec tureckiego serialu!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 114. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×