"Miłość i przeznaczenie" odcinek 140. FINAŁ. Zeynep i Barış biorą ślub! Emine będzie z Savaşem? Co wydarzy się w ostatnim odcinku? [STRESZCZENIE ODCINKA]

W 140. odcinku "Miłości i przeznaczenia" Zeynep i Barış w końcu biorą ślub! Wydarzy się też sporo pomięzy Emine i Savaşem? Co jeszcze wydarzy się w finałowym odcinku? Sprawdź, co się wydarzy w 140. odcinku serialu "Miłość i przeznaczenie"!

Multimedia

"Miłość i przeznaczenie" odcinek 140. w poniedziałek, 27.06.2022 o godz. 17:15 w TVP2! - sprawdź program tv

Zeynep (Demet Özdemir) i Barış (Engin Öztürk) odnaleźli Gülbin (Gülcan Arslan) i ku radości Sakine (Zuhal Gencer) sprowadzili ją do domu. Tymczasem Savaş (Kaan Altay Köprülü) próbował wyznać Emine (Naz Göktan) miłość, bez powodzenia.

Zeynep i Barış odnajdują Gülbin. Savaş wyzna Emine miłość?Zobacz więcej

W ostatnim, 140. odcinku "Miłość i przeznaczenie" Zeynep bierze ślub z Barışem, wszyscy tańczą na ich weselu. Tymczasem Cemile (Elif Sönmez) zachodzi w ciążę i mówi o tym wzruszonemu Nuhowi (Fatih Koyunoğlu).

Emine proponuje Savaşowi wspólne mieszkanie. Z kolei Zeynep i Gülbin zakładają fundację wspierającą młode kobiety.

Kim tak naprawdę jest Gülbin? Gdzie podziała się rodzina Mehdiego? Odpowiadamy!Zobacz więcej

W galerii znajdziesz zdjęcia z 140. odcinka serialu "Miłość i przeznaczenie".

Zobacz galerię

"Miłość i przeznaczenie" - o czym jest?

Zeynep (Demet Ozdemir) to młoda i piękna dziewczyna, która pochodzi z biednej rodziny, ale została wychowana przez bogatych ludzi. Kiedy miała 7 lat, jej ojciec oddał ją na wychowanie. Biologiczna matka Zeynep, Sakine (Zuhal Gencer), przyjęła tę ofertę, aby jej ukochana córka mogła pójść do szkoły i miała godne życie. Sakine pracuje jako sprzątaczka w domu przybranych rodziców Zeynep, a jej przybrani rodzice Nermin (Senan Kara) i Ekrem (Nail Kirmizigul) są dobrze wykształceni i należą do wyższych sfer.

Nikt w wyższych sferach nie wie o biologicznych rodzicach Zeynep i wszyscy zakładają, że Nermin i Ekrem są jej rodzicami. Zeynep spotyka się z Farukiem (Engin Hepileri), który pochodzi z zamożnej rodziny, i który pewnego oświadcza się jej i zostaje przyjęty. Ale wtedy wkracza Sakine. Kiedy dowiaduje się, że Mehdi (Ibrahim Celikkol), przystojny facet z sąsiedztwa, szuka dziewczyny, namawia córkę na randkę w ciemno.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Krystyna (gość)

    Super kochanej flim miłości i przeznaczenie dogdugun ev Kaderindir Wszystkie Wspólnie Chwile za Rady Słowa proste Aktorka Aktor 😘😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍

    27.06.2022 18:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×