"Miłość, Seks & Pandemia". Małgorzata Rozenek-Majdan jako samotna MILF w nowym filmie Patryka Vegi! Będzie ostro?

Fani twórczości Patryka Vegi już mogą zacierać ręce, bowiem wielkimi krokami zbliża się nowy film kontrowersyjnego reżysera. W jednej z głównych ról w filmie "Miłość, Seks & Pandemia" zobaczymy... Małgorzatę Rozenek-Majdan, która wcieli się w samotną MILF! Będzie ostro? Zobaczcie nowy zwiastun!

Multimedia

W sieci zadebiutował gorący, pełen namiętności i emocji zwiastun filmu "Miłość, seks & pandemia". W obsadzie produkcji zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Annę Muchę oraz Zofię Zborowską-Wronę w zupełnie nowych, zaskakujących wcieleniach. Ta zima jeszcze będzie hot! Nowy film Patryka Vegi pojawi się w kinach 4 lutego 2022.

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

Małgorzata Rozenek o intymnych scenach w filmie Vegi! Partnera wybrał jej... Radosław Majdan?Zobacz więcej

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu.

Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

"MIŁOŚĆ, SEKS & PANDEMIA" W KINACH OD 4 LUTEGO 2022

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina i namiętne ciało swe wygina (gość)

    Kto by chciał oglądać tego koczkodana?

    17.01.2022 22:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×