Moje córki krowy

Gabriela Muskała obchodzi urodziny. Nie uwierzysz, które! Kocha zwierzęta, trenowała sztuki walki i jest łączona ze znanym aktorem. Co o niej wiemy?

Będziecie zaskoczeni, kiedy dowiecie się, które urodziny świętuje w tym roku Gabriela Muskała! Aktorka i reżyserka ma na koncie wiele ról, za które zdobyła sporo nagród. Prywatnie jest mamą dorosłego już syna. Plotkarskie media rozpisują się obecnie o jej relacji ze Zbigniewem Zamachowskim. Co wiemy o karierze i życiu Gabrieli Muskały?

10.06.2022Moje córki krowy

"Moje córki krowy". Obsypana nagrodami przebojowa polska komedia na VOD od 5 lipca! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Obsypany nagrodami wielki komediowy przebój polskich kin w reżyserii Kingi Dębskiej („Hel”). W rolach głównych zobaczymy plejadę znakomitych polskich aktorów: Agatę Kuleszę („Ida”), Gabrielę Muskałę („Chce się żyć”), Mariana Dziędziela („Pod Mocnym Aniołem”), Marcina Dorocińskiego („Obława”) oraz Łukasza Simlata („Pani z przedszkola”). "Moje córki krowy" na VOD już od 5 lipca!

28.06.2016Premiery VOD

"Moje córki krowy". Wspólna modlitwa nad urną jednoczy [RECENZJA]

„Moje córki krowy” to film, który sprawia wrażenie idealnie skrojonego. Teoretycznie wszystko jest perfekcyjnie wyważone – gdy widz ma się roześmiać, to się śmieje, a gdy ma spoważnieć, to uśmiech znika z twarzy. Jednak finalnie i tak ma opuścić salę kinową w dobrym nastroju, bo przecież śmierć to coś zupełnie normalnego. I czy nam się to podoba, czy nie, ze śmiercią nie wygramy, dlatego trzeba się z nią pogodzić.

14.01.2016Recenzje

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×