MTV EMA 2022

MTV EMA 2022. Wielki triumf Taylor Swift! 70-letni David Hasselhoff przyćmił wielu! Ralph Kamiński najlepszym polskim artystą. Prezentujemy zdjęcia!

MTV Europe Music Awards 2022 już za nami. Na uroczystej gali rozdania nagród w Düsseldorfie wyłoniono zwycięzców w 20 kategoriach. Królową wieczoru okazała się Taylor Swift, która zgarnęła aż cztery statuetki. Wśród nominowanych nie zabrakło również polskich wykonawców, a nagroda dla najlepszego polskiego artysty trafiła do Ralpha Kaminskiego. W rolę gospodarzy obfitego w elektryzujące występy artystów z czołówek list przebojów wcielili się Rita Ora i Taika Waititi. W programie znalazł się również poruszający występ ukraińskiego zespołu Kalush Orchestra. Prezentujemy zdjęcia!

14.11.2022MTV EMA 2022

MTV EMA 2022. Harry Styles i Taylor Swift walczą o prestiżowe nagrody! Rita Ora poprowadzi galę w Düsseldorfie! Kiedy emisja na MTV Polska?

Już tylko chwile dzielą nas od finału największego muzycznego święta! Gala MTV EMA 2022 odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 listopada. Transmisję wydarzenia prosto z Düsseldorfu będzie można oglądać na antenie MTV Polska od godz. 21:00. Na scenie zobaczymy plejadę gwiazd z całego świata, a wśród nich nie zabraknie reprezentacji z naszego kraju. W tym roku o statuetkę od fanów polskiej muzyki powalczą Mata, Margaret, Young Leosia, Julia Wieniawa i Ralph Kamiński

12.11.2022MTV EMA 2022

Przeczytaj także:

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×