"Na dobre i na złe". Ci bohaterowie niespodziewanie zniknęli z Leśnej Góry bez śladu! Co się z nimi stało?

W „Na dobre i na złe", jak każdym serialu zdarzają się nieścisłości i luki fabularne. Oto bohaterowie, którzy nagle zniknęli bez śladu i wyjaśnienia. Co się z nimi stało i skąd taka decyzja?

Multimedia

Z wielu seriali aktorzy odchodzą i ich postać jest zazwyczaj uśmiercana albo wysyłana za granicę. Innym rozwiązaniem jest... zniknięcie bohatera bez żadnego wyjaśnienia! Taka praktyka jest często stosowana przez twórców serialu "Na dobre i na złe".

Gloria całkowicie się załamie. Złoży wypowiedzenie i zerwie kontakty z Tadkiem!Zobacz więcej

"Na dobre i na złe - bohaterowie, którzy zniknęli

Choć wiele postaci wyjaśnia swoje zniknięcie - nowa oferta pracy czy wyjazd za granicę, to jednak część z nich nagle przestaje się pojawiać bez żadnego powodu. W "Na dobre i na złe" jest to szczególnie widoczne, bo wszyscy pracują w jednym miejscu, a lekarz czy pielęgniarka nie może tak nagle zniknąć.

Zniknięcie postaci czasami wydarza się po znacznym rozbudowaniu jej wątku - jest on powoli wygaszany, aż w końcu znika. Przykładem takich postaci mogą być Lena (Anita Sokołowska) i Latoszek (Bartosz Opania), którzy po dość rozbudowanym wątku Leny w więzieniu, po prostu przestali pojawiać się na ekranie. Oczywiście powodem takich zniknięć może być również decyzja aktora o odejściu z serialu, jak na przykład Sambor (Radosław Krzyżowski), którego stopniowo oglądaliśmy rzadziej.

W naszej galerii możecie zobaczyć przykłady tych postaci z "Na dobre i na złe", którzy nagle zniknęli! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×