„Na dobre i na złe". Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Krzysztof Pieczyński - tak to się zaczęło! Przypominamy początki serialu

„Na dobre i na złe" gości na naszych ekranach nieprzerwanie od 1999 roku. W tym długim czasie przez Leśną Górę przewinęło się mnóstwo bohaterów, a postacie niegdyś drugoplanowe przesunęły się na pierwszy plan. Na archiwalnych zdjęciach wspominamy jak to się zaczęło! Zobaczcie naszą galerię.

Multimedia

"Na dobre i na złe" na starych zdjęciach

Serial "Na dobre i na złe" przedstawia losy personelu i pacjentów szpitala znajdującego się w fikcyjnym miasteczku Leśna Góra pod Warszawą. Pracownicy codziennie walczą o ludzkie życie, zmagają się z trudnymi przypadkami medycznymi i własnymi słabościami w życiu zawodowym i prywatnym. Na początku serial skupiał się na przyjaźni Zosi (Małgorzata Foremniak), Kuby (Artur Żmijewski) i Bruna (Krzysztof Pieczyński).

Magda ostatecznie decyduje się na rozwód. Andrzej nie daje za wygraną i odwiedza ją w SiedliskuZobacz więcej

W 1. odcinku serialu Zosia, jadąc pierwszy raz do szpitala w Leśnej Górze, musiała udzielić fachowej pomocy lekarskiej poszkodowanym w ciężkim wypadku. Razem z pacjentami zjawiła się w Leśnej Górze, gdzie spotkała dawną miłość i przyjaciela - Kubę i Bruna.

Dziś serial ma już ponad 800. odcinków, a z dawnych bohaterów nie ma prawie nikogo. Pojawiło się wiele nowych wątków i jeszcze więcej nowych bohaterów. Dla niektórych to jednak nie to samo...

O tym zapomnieli scenarzyści! Oto błędy w polskich serialachZobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy stare zdjęcia z "Na dobre i na złe"! Jak wyglądały początki serialu? Przypominamy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×