„Na dobre i na złe" odcinek 864. Gloria całkowicie się załamie. Złoży wypowiedzenie i zerwie kontakty z Tadkiem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Na dobre i na złe" odcinek 864. - streszczenie. Gloria jest całkowicie załamana ostatnimi wydarzeniami. Nie wyobraża sobie dalszej pracy w Leśnej Górze i wręcza Agacie wypowiedzenie. Dodatkowo decyduje się na rozstanie z Tadkiem. Los jednak sprawia, że pomaga sąsiadowi i z powrotem trafia do szpitala by zając się pacjentem.

Multimedia

Zapraszamy na 864. odcinek serialu! Co tym razem wydarzy się w Leśnej Górze?

Załamana po ostatnich wydarzeniach Gloria, wręcza Agacie swoje wypowiedzenie i decyduje się na rozstanie z Tadkiem. Wcześniej lekarkę prosi o pomoc sąsiad, Marek, którego syn Damian jest sparaliżowany po wypadku. Marzy o śmierci i nie zgadza się na dalsze leczenie. Gdy chłopak traci przytomność, doktor Krasucka wzywa karetkę wbrew jego woli. W szpitalu zajmuje się chorym razem z Tadkiem oraz doktor Burską.

Jagoda zaskakuje Tadeusza pokazując mu walizkę pełną pieniędzy. Chce wejść z nim w spółkę!Zobacz więcej

W Leśnej Górze zaczyna pracę laborant Miłosz, znajomy Pawła, a do szpitala powraca jako pacjent sympatyczny rolnik Maciak. Doktor Sikorka ma wykonać u chorego operację implantu rzepki. Maciak ukrywa jednak przed lekarką poważne objawy. Okazuje się, że ma ropień w jamie brzusznej, który wymaga natychmiastowej operacji, co udaje się wykryć tylko dzięki czujności Miłosza. A gdy Hania chce podziękować nowemu koledze za pomoc, odkrywa, że Piotr Korban ma sobowtóra. Z kolei Paweł Gracz zaprzyjaźnia się z Asią, z którą spędza po pracy cały wieczór.

Zobacz galerię

"Na dobre i na złe" o czym jest serial?

Akcja serialu rozgrywa się w szpitalu, w podwarszawskiej Leśnej Górze. Widzowie śledzą losy kolejnych ekip lekarzy, ich zawodowe dylematy, ale także wydarzenia, często dramatyczne z prywatnego życia medyków z Leśnej Góry. Serial wystartował 7 listopada 1999. Od tego czasu przed Leśną Górę przewinęło się wielu wspaniałych aktorów, a główne wątki przeplatały się i zmieniały. Początkowo akcja serialu skupiona była wokół postaci trojga lekarzy: Zosi Stankiewicz (Małgorzata Foremniak), Jakuba Burskiego (Artur Żmijewski) i Brunona Walickiego (Krzysztof Pieczyński) – trójki przyjaciół ze studiów, którzy po latach spotkali się ponownie, mając pracować razem w jednym szpitalu. Ich losy zostały wzbogacone o historie pracowników szpitala: pielęgniarek, dyrekcji i ratowników.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×