Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe" odcinek 854. Lucyna zawróciła w głowie Maciakowi. Rolnik robi wszystko by zgodziła się za niego wyjść [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Na dobre i na złe" w 854. odcinku serialu Kuba zbuntuje się po kolejnej kłótni z Asią i poinformuje, że wolałby mieszkać w domu dziecka niż z nią. Dopiero rozmowa z Blanką pomoże mu pewne sprawy zrozumieć. Lucyna wpadła w oko Maciakowi, który będzie planował piękną kobietę poślubić. Uda jej się od niego opędzić?

23.09.2022Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe" odcinek 854. Blanka stara umówić się z Radwanem, lecz w końcu zdaje sobie sprawę, że jego serce jest już zajęte [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Na dobre i na złe" streszczenie odcinka 854. Radwan proponuje Blance spotkanie, lecz nie dochodzi ono do skutku, gdyż znów musi zająć się swoją rodziną. Lekarka w końcu uświadamia sobie, że jego serce jest już zajęte. Tymczasem Jagna i Mateo spotykają się ze znajomymi. Okazuje się, że ich ciężarna koleżanka ma raka piersi.

21.09.2022Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe". Córka Jacka Borkowskiego miała zadatki na bycie gwiazdą. Wystąpiła w kultowym serialu! Czym Karolina Borkowska dziś się zajmuje?

Niemalże każdy w Polsce zna, nawet jeżeli nie obejrzał ani pół odcinka, serial "Na dobre i na złe". Produkcja na antenie TVP jest emitowana od 1999 r.! Dziś jednak ma niewiele wspólnego z tym, czym był niegdyś. Przed laty jedną z gwiazd "Na dobre i na złe" była Karolina Borkowska, która właściwie dorastała na oczach widzów! Teraz była aktorka powróciła na salony! Czym zajmuje się dzisiaj? Jak wygląda? Sprawdźcie!

20.09.2022Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe". Michał Żebrowski po raz pierwszy pokazał, jak wygląda jego córeczka! Rozczulający kadr stał się hitem w sieci

Pod koniec lipca 2022 roku Michał i Aleksandra Żebrowscy po raz czwarty zostali rodzicami. Rodzice, którzy do tej pory mieli trójkę synów, przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę. Do tej pory aktorska para publikując zdjęcia w sieci, starała się ukryć twarz dziewczynki. Jednak na najnowszym kadrze udostępnionym przez aktora można już w pełni podziwiać wygląd najmłodszej pociechy Żebrowskich!

04.09.2022Na dobre i na złe

"Na dobre i na złe". Marta Żmuda-Trzebiatowska na planie tajemniczego serialu! Co to oznacza dla Hani Sikorki?

Marta Żmuda-Trzebiatowska gra w "Na dobre i na złe" Hanię Sikorkę - jedną z najważniejszych postaci aktualnych odcinków. Ostatnio aktorka uchyliła rąbka tajemnica i zdradziła, że pracuje nad nowym serialem, który jest jeszcze tajemnicą. Oprócz tego Żmuda-Trzebiatowska wystąpi jeszcze w innych produkcjach. Co to oznacza dla jej roli w "Na dobre i na złe"?

26.08.2022Na dobre i na złe

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×