„Na sygnale”. Dariusz Wieteska rozstał się z żoną? Media donoszą, że Urszula Zawadzka złożyła pozew rozwodowy!

„Na sygnale” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Jedną z gwiazd produkcji jest Dariusz Wieteska, który na ekranie wciela się w ratownika Piotra Strzeleckiego. Teraz o aktorze jest głośno w mediach, bowiem pojawiły się doniesienia jakoby rozstał się z żoną!

Multimedia

Dariusz Wieteska rozstał się z żoną? Media donoszą, że Urszula Zawadzka złożyła pozew rozwodowy!

Dariusz Wieteska za sprawą roli Piotra Strzeleckiego w serialu „Na sygnale” zdobył spore uznanie widzów. Do tego urodzony w 1987 roku aktor zaliczył szereg mniejszych bądź większych ról w innych popularnych polskich serialach, przez co zyskał ogólnopolską rozpoznawalność.

Widzowie tak polubili Dariusza Wieteskę, że w 2018 roku wziął udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Tańczył razem z Kasią Vu Manh i odpadli tuż przed ćwierćfinałem.

Benio spędza kolejny wieczór z Britney! Coś z tego będzie?Zobacz więcej

Osiem lat temu Dariusz Wieteska wziął ślub z Urszulą Zawadzką, która także jest aktorką. Para poznała się w Szkole Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Często można było ich zobaczyć razem na różnych imprezach branżowych, jednak od pewnego czasu przestali się razem pokazywać.

Teraz, jak donosi Pudelek.pl, powołując się na tygodnik „Dobry Tydzień”, okazuje się, że małżeństwo Dariusza Wieteski to prawdopodobnie przeszłość! Jak głoszą medialne doniesienia, Urszula Zawadzka złożyła wniosek rozwodowy.

Kiedy latem zeszłego roku zapytaliśmy ją, czy wszystko jest w porządku, odesłała nas z tym pytaniem do Dariusza Wieteski. Ale aktor zbył nas milczeniem. Jak się dowiedzieliśmy, w tym czasie aktorka złożyła niestety pozew rozwodowy w Sądzie Okręgowym w Warszawie - czytamy na łamach „Dobrego Tygodnia”.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Babel (gość)

    To chyba ich prywatna sprawa, jak mozna domagac sie komentowania takich problemow przez osoby postronne?

    10.02.2023 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×