"Na sygnale" odcinek 396. Napięcie między Alkiem i Nowym sięga zenitu. Ratownicy wdają się w bójkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Na sygnale" streszczenie odcinka 396. Britney wraca do pracy, co bardzo cieszy jej kolegów. Między Nowym i Alkiem atmosfera jest nadal napięta, aż w końcu obaj mężczyźni wdają się w ostrą bójkę. Na dyżurze ratownicy pomagają wielu dziwnym pacjentom.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 396. w czwartek 10.11.2022 o godzinie 21:40 w TVP1

Britney wraca w końcu do pracy, ku radości wszystkich kolegów ze Zdzisiem na czele. Między Nowym i Alkiem wciąż narasta konflikt i w finale obaj wdają się w ostrą bójkę. Tymczasem Bieliński składa Beniowi zaskakującą propozycję, a na dyżurze ratownicy pomagają kolejnym pacjentom: bezdomnemu, który został pobity przez "karka", mężczyźnie, któremu pryśnięto gazem pieprzowym w oczy oraz choremu, który nagle źle się poczuł podczas konkursu jedzenia hot - dogów.

Walczą z przestępcami, a mogłyby być Miss! Oto bohaterki, które są równie piękne jak odważneZobacz więcej

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×