"Na sygnale" odcinek 397. Nowy ma problemy w pracy przez Alka. Britney w końcu poznaje prawdę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Na sygnale" streszczenie odcinka 397. Konflikt Alka i Nowego mocno eskalował i teraz cała stacja o tym plotkuje. Bieliński daje obu pracownikom naganę, a Britney odwraca się od Gabriela myśląc, że to jego wina. W końcu poznaje jednak prawdę o Alku.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 397. w piątek 18.11.2022 o godzinie 21:40 w TVP1

O konflikcie Alka z Nowym plotkuje cała stacja. Bieliński daje obu ratownikom oficjalną naganę, a Britney robi w dodatku Gabrielowi ostre wymówki. Jest przekonana, że kolega doniósł szefowi, że jej ukochany niewłaściwie potraktował jednego z pacjentów. Kilka godzin później dziewczyna odkrywa jednak w końcu, że Alek jest żonaty. Doktor Góra na dyżurze trafia na kobietę, która nagle straciła wzrok w jednym oku. Okazuje się, że jest jego pacjentką z kliniki medycyny estetycznej, gdzie lekarz dorabia po dyżurach.

Widmo rozstania z Oleną sprawia, że Michał spędza z nią namiętną noc. To pożegnanie?Zobacz więcej

Doktor Reiter musi pomóc mężczyźnie, który nagle stracił w domu przytomność. Gdy chory wyznaje, że podrapał go kot, lekarka zaczyna podejrzewać sepsę i wściekliznę. Żona pacjenta szybko jednak odkrywa, że winnynie jest wcale zwierzak, tylko namiętna kochanka. Tymczasem Czarek wciąż ma nadzieję, że wkrótce zamieszka ze swoim bratem Kamilem. A gdy Anna i Wiktor próbują z Kamilem porozmawiać, ten reaguje agresją i wręcz wyrzuca ich za drzwi.

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Komentarze

Skomentuj
  • świetnie (gość)

    cudownie poprostu,11 ani 17 nie bedzie na sygnale,dajcie chociaz program na 398

    07.11.2022 11:31
  • Ee (gość)

    Innych

    05.11.2022 16:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×