„Na sygnale" odcinek 399. Britney postanawia wybaczyć Alkowi. Nowy jest w szoku! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Na sygnale" odcinek 399. - streszczenie. Alkowi udaje się przekonać Britney, że już od dawna nie jest ze swoją żoną, przez jej liczne zdrady. Dziewczyna postanawia mu wybaczyć. Gabriel jest w szoku i nie może się z tym faktem pogodzić. Kuba z doktorem Górą odbiera z kolei wezwanie do mężczyzny, który twierdzi, że umiera.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 399. w czwartek 15.12.2022 o godzinie 21:40 w TVP1

Wiesława z Bronkiem niepokoją się, bo syn próbuje zmusić Zdzisia, by przepisał na niego swoje mieszkanie. Seniorka stara się ostrzec przyjaciela, że może stracić dach nad głową. Alek przekonuje Britney, że już od dawna nie jest z żoną przez jej liczne zdrady. A gdy dziewczyna decyduje się mu przebaczyć, Nowy jest w szoku. Na dyżurze ratownicy muszą pomóc półnagiemu mężczyźnie, który utknął na rynnie, uciekając przez okno z mieszkania kochanki.

Wszystkie kobiety Budzyńskiego. Niewierny Andrzej długo szukał szczęścia! Zobacz więcej

Kuba z doktorem Górą odbiera z kolei wezwanie do mężczyzny, który twierdzi, że umiera. Okazuje się, że to "znajomym" ratownika sprzed kilku tygodni Ryszard - pechowiec, który wcześniej poparzył sobie plecy podczas depilacji. Tymczasem Kuba po kolejnym spotkaniu z Ryszardem postanawia odnaleźć Lenę, którą poznał w szpitalu kilka tygodni wcześniej i prosi o pomoc Gabriela.

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Zobacz też: Co dziś słychać u detektywów Bronisława Malanowskiego? Tak wyglądają gwiazdy słynnego serialu detektywistycznego

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×