„Na sygnale" odcinek 414. Żona Alka zażądała rozwodu. Klis jest wściekły i obarcza winą Nowego [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Na sygnale" odcinek 414. - streszczenie. Anna i Wiktor szukają prawnika, który zajmie się sprawą Czarka. W ostatniej chwili jednak Banach musi lecieć do Włoch i Anna zostaje sama, by walczyć w sądzie o Czarka. Alek oskarża Nowego o to, że jego żona zażądała rozwodu.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 414. w poniedziałek 23.01.2023 o godzinie 21:55 w TVP1

Anna i Wiktor szukają prawnika dla Czarka. Nie ufają obrońcy z urzędu. Gdy Zosia trafia nagle do szpitala z zagrożoną ciążą, doktor Banach leci do Włoch. Anna musi sama poradzić sobie w sądzie, by ratować nastolatka przed poprawczakiem. Ekipa Benia jedzie do rannego mężczyzny. Odkrywają, że zostali oszukani. Po "ofierze" nie ma śladu. Z kolei Anna i ratownicy odpowiadają na wezwanie do samobójczyni. Widzą skaczącą z dachu dziewczynę. Okazuje się jednak, że to zrzucona kukła.

Leśna Góra to nie tylko trudne przypadki medyczne. Oto najpiękniejsze pary z serialu!Zobacz więcej

Tymczasem napływa kolejne zgłoszenie. Tym razem od przerażonej nastolatki, która ma omamy pod wpływem narkotyków i wyznaje, że zaatakowały ją lwy. Ratownicy odnajdują w końcu całą grupę nastoletnich "żartownisiów" będących pod wpływem narkotyków. Wśród nich jest syn znanego polityka Niewiadomskiego. W stacji Alek ostro ściera się z Nowym. Jest przekonany, że to właśnie on doniósł jego żonie o kolejnych flirtach. Kobieta zażądała rozwodu. Do tego Klis próbuje zawiązać po cichu sojusz z Kubą. Liczy na wymianę informacji o Britney, Beniu oraz Gabrielu.

Zobacz zdjęcia z odcinka w galerii!!

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Komentarze

Skomentuj
  • Krystyna (gość)

    serial bardzo ladny wszyscy sympatyczni jak go odladajam swiat wydaje się lepszy brytnej jest sliczna💓💓💓💓💓

    12.01.2023 20:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×